www.sudzibas.lv RaWood Krāpšana, meli, nepatiesu informāciju sniedzēji

RaWood - Krāpšana, meli, nepatiesu informāciju sniedzēji

Sveicināti!
Atkārtoti griežos šeit lai neviens uzņēmējs vai strādāt gribos...neielaižas ar šo uzņēmumu un šim personām, jo pēc pieredzes ir darbinieki un sadarbības partneri manīti, piekrāpti ja arī ko atgūst tad tikai ar piespiedu kārtā vai kā savādāk.
Neviens uzņēmums ar šo firmu neielaižas bez priekšapmaksas jo zina ka netiks samaksāts vai vilkts garumā.Tadus varam daudzus minēt kur droši pārbaudīt var sazinoties.Sudzibu arī mēs iesniedzams agrāk un tagad lai citi zinātu ar ko rēķināties,jo paši tikām velkati aiz deguna,melots un viss drīzāk arī saucamais priekšnieks Raivis Slavietis mānija savus investorus,sponsorus Klijents.Daudz faktu un apliecinājumu ir tam ka viena liela krāpšanas firma.
Tāpat daudz sūdzību ir kā jau iepriekš parāda un uzmestu ir uz 4000 tad 3000 un neklape ar ausim.
Tāpat arī zinām brugetajism bija parādā 9000€ un tad ar atlaidēm lai ko dabūtu.Tika ievietota sūdzība šinī pašā saitā,sākas kustība sākumā solīti pāris simti lai izņemot bet neviens nebija muļķi,pēc tam kaut kā pa daļām veda taka no kāda būtu nogriezis pa kapeikām un saveda 7000€,nu tas notika ļoti grūti un rikšiem solījumiem,kuri beigās apstiprinājās.Tai vietā lai pildītu solījumus un adīti atlikušo summu,Raivis Slavietis aizskrēja uz policiju iesniegumu rakstīt,ar nepatiesas liecībām...ka draudot un tās tālāk,bet neviens nedraudēja tikai vēlas atgūt savu un arī citi kuri vēlas atgūt savu savām rokām nopelnīto.Visu ko brugetaji darīja izdarīja īstas izmaksas ko slēpj no sponsoriem investoriem ir trīs reizes lielākas,visu ko izdarīja pa limonadi un cik nu neskopojoties piegādāja materiālu.,kas protams daudz vairāk bija vaidzigs un līdz ar to izmaksas lielākas.Turpinajuma tiks nākamā pievienots firmas kuras mūsu rakstīto apliecības,nosūtīsim kontaktus un tās tālāk
Viss kas saistīts ar šo uzņēmumu ir krāpšana,strādnieku un arī privātu baļķu pārdevēji.Tapat arī citi sadarbības partneri,tāpēc pirms sadarbības padomajat.
Mēs neesam kas nu abizoti vai naudas lieta,bet lai visi citi zinātu ar ko un kādam pārmaiņām ir darīšana.
Visu saprotams,bet ja ir vienošanās,laka daļa lai problēmu atrisinātu,bet beigās rakstīt iesniegumu par atlikumu Nevisa sākums,labi vēl divi parādnieki pievienojas ar prasībām bet tas nav risinājums.Un redzami ka šādi cilvēki nesaprot risināt lietas bet labāk uz citu sūdi pelnītu darbu uzdzivoties.
Nākam nedel būs šeit pat plašāka info un kontakti ar ko sazināties par šo uzņēmumu lai saprastu viņu patiesumu.
Tāpat tiks publicēts visos citos pieejamos portālos lai sadarbības partneri,klijenti saprot ar ko darīšana kā arī viņu darbu kvalitāti.
Zinām ka atkārtoti tiksim uzmeklētu,saņēmām draudus,nakts tikšanās ka mēs nepatiesi bet ar šo vairs līdzēt nebūs.Reputaciju apsolām tiks pabojata,un saprotam ka ne viss vainīgi bet kā saka ģimene ir kāds kas dara robu,kaunu...tāpēc cieš visi.
Turpināt varam daudz...bet sāksim ar materiālu piegādi,brugesanas izmaksām,darbiem apjomiem.Kaltim un tām izmaksām un stāvoklī,baļķu spekulāciju...

18.06.2023