Raunas dārzs - slikts serviss

Neiesaku ēst Raunas dārza "lieliskos" eklērus. Dzīvoju netālu, bieži nākas iet garām, un mani novērojumi: visi pārdevēji bez izņēmuma, arī konditore smēķē, kad pircējs ieiet veikalā, tupat ārpusē nomet kūpošo cigareti, NENOMAZGĀ ROKAS, un dodas apkalpot pircēju. Tāpat šajā veikalā bieži mainās pārdevēji, kas liecina, ka nav kaut kas īsti kārtībā. Un vēl kāda visai īpatnēja parādība, pie pārdevējiem darba laikā bieži ciemojas draugi un draudzenes, kuri turpat kafejnīcā sēž pie galdiņa un pļāpā, ir gadījies, ka arī mani apkalpo atnākušie ciemiņi, kas nemaz nav noformēti tur darbā, it kā jau skaisti, izpalīdzēt draugiem, bet pareizi tas nav.

N

K khira 04.12.2021

Piekrītu, serviss neatbilst cenām

D Daes,nopietni? 19.02.2022
Slikta kvalitāte

Pilnīgs kvalitātes zudums. Šķidrs un pēc miltiem garšojošs pildījums eklēriem, kuri garšo vienādi. Atdotiet konditoru, kurš strādāja pirmssākumos! To, kurš/kura/kuri to darīja!