Ratinuremonts.lv - Krāpšana

Vēlos brīdināt visus vecākus, kas apsver iespēju kautko iegādāties no internetvietnes ratinuremonts.lv un Fb atrodami kā ratiņu serviss. Brīdinu no personīgās pieredzes, jo nauda tika atgriezta tikai brīdī, kad tika iesaistīta policija.
Situācijas izklāsts-
pasūtīju sev preci 19.07 viņu mājas lapā 67,50 euro vērtībā. Nēdēļu nesaņēmu nekādu ziņu par pasūtījuma gaitu. Pēc nedēļās zvanīju uz norādīto tel. Numuru, pacēla Dāma, kas teica, ka visdrīzāk pasūtījums ir izsūtīts, atbildēju, ka ja līdz rītdienai nesaņemšu nekādu ziņu, sazināšos ar viņu atkārtoti. Protams nākošā dienā klusums, un uz zvaniem neviens neatbild! Sazinājos ar banku, lai atgriež manu naudu, par to es samaksāju vēl 20,00 euro komisijas maksu. Nākošā dienā saņēmu no viņas ziņu par to, ka viņu darbnīca esot aplaupīta, vai vēlos vēl preci vai atgriezt naudu. Uz šo ziņu es viņai neatbildēju, jo biju jau sazinājusies ar banku un process jau bija iesākts. Pagāja nu jau 3 nedēļas kopš iesniedzu bankā pieprasījumu par naudas atgriezšanu, sazinos ar banku, un viņi man paziņo, ka ir saņēmuši atteikumu no viņas bankas, jo viņi nespēj sazināties ar savu klienti! Nekavējoties rakstu šai dāmai un pieprasu lai nekavējoties atriež naudu, pretējā gadījumā vērsīšos policijā. Un atbilde mani pārsteidza!
Citēju - jūs pats iniciējat visu pasākumu caur banku, ar ko esat neapmierināts? Jums jautāja par summas atmaksu, taču jūs nolēmāt iet citu ceļu. Tāpēc ej līdz galam. (šī bija viņas atbilde!)
protams ar to sarakste nebeidzās, devu viņai laiku, bet visu laiku banka bija vainīga pie tā, ka neveic maksājumu! Līdz neizturēju un devis uz policijas iecirkni rakstīt iesniegumu! No iesnieguma uzrakstīšanas pagāja 2 dienas, un nauda tika atgriezta, bet kādu ceļu tas prasīja! 🤦‍♀️
ļoti ceru, ka ar šo pasargāšu vēl cilvēkus no līdzekļu zaudēšanas un nervu bojāšanas!

26.08.2022

K