Rasma Pelekzirne - vai afēriste?

Vai ir kāds saskāries? nekustamo īpašumu izmānītāja? mistiski darba piedāvājumi un biznesa piedāvājumi āfrikā? Itkā naudas aizņēmumi uz līguma pamata, bet nekas nepieder, līdz ar to nav ko atņemt. Dzīvo Mežaparkā privātmājā. Pats neesmu iekritis, bet gribu zināt, vai tā ir patiesība, vai ir kāds saskāries, jo sola jau zelta kalnus.

I

_ _janex_ 12.06.2012

Šobrīd sadarbojos ar Rasmu kā mākleri. Līdz šim, viss ko esam sarunājuši ir izpildīts. Arī par samaksu - tikai pēc līguma noslēgšanas. Par Rasmu varu teikt visu to labāko, arī mani draugi, kas ieteica viņu. Bet par zelta kalniem - nekas nav par velti, jo lielāks risks, jo lielāka peļņa vai zaudējumi!
Jānis

M Millere.Anete 12.09.2019

laikam esat Jānis Pelēkzirnis - viņas dēls )))
jo esat vienīgais, kas kaut ko + var pateikt par šo afēristi!

K Karl 13.06.2012

Jā, arī man Rasmu ieteica "draugi", kuri šobrīd vairs nav mani draugi, jo vairākus gadus atpakaļ vairs nebija ar ko draudzēties, dēļ mana finansiālā un psihiskā stāvokļa. Vienīgais, kas vēl ir palicis saistīts ar Rasmu, ir kredīts visa mūža garumā! Tā kā veiksmi sadarbībā.

A aptamborētais 23.10.2012

Pilnīgi piekrītu par pelēkozirni un visu vinas sugu, visi ir lieli maxinatori un krapnieki- aferisti ar Rasmu priekšgalā, vinas fantazijas parspej Minhauzenu, it sevišķi naudas aizdevumu un nekustāma īpassuma jomaa. Cilveeki -uzmanaties no šiis negodīgaas aferistes.

A aptamborētais 23.10.2012

VISSLIELAAKAA AFERISTE- NEKAUNīGA MELE. UZ kuru nekad nevar paļautiies lūk tada ir taa rasma, rakstu ar mazo burtu, jo vina nav ta cienīga lai rakstītu ar lielo.

N nikandra 30.01.2013

Rasma tiešām ir nekrietna afēriste. Solījumi birst kā no pārpilnības raga. Naudu par pakalpojumu iekasēja, bet pakalpojumu nesaņēmām, tagad neātbild uz telefona zvaniem.

L liene_25 03.09.2013

Esmu ar šo krāpnieci saskārusies, un taisos celt pret viņu lietu, vēlos atgūt savu naudu! Pa telefonu sola, un nu jau 2 gadus dzīvoju ar solijumiem, bet nekas nemainās. Nebiju pat iedomājusies ka tādi cilvēki pasaulē ir. Varu par šo cilvēku teikt visu to sliktāko.

S sandra millere 01.04.2015

vienkarssi -cuuka vina ir!

M Millere.Anete 12.09.2019

sveiki
mēs arī esam iekrituši šīs sievietes lamatās. cik zinu, pret viņu ierosināta krimināllieta. un var pret viņu liecināt.