AtrisinātaRapide Transport - Krāpšana

Sveicināti. Tas Jēkabpils, it ka darba devējs, kura vārds ir Jurijs Satohins no Sia Rapide transport meklē šoferi, tikai šoreiz auto bilde ir cita un pieteikšanas telef. Nr. Nomainits. Zens ir jauns, nepieredzējis, bet jau rudits melis un smadzeņu čakarētajs. Ši firma man palika parada par darbu vairāk par 1000. Eiro. Īstenais firmas īpašnieks ir palestīnietis ar Francijas pilsonību, manuprāt hronisks krāpnieks, ja jau būdams loti turīgs, reģistrēja savu firmu Latvija, liekas ar noluku krāpt mūsu kolēģus. Esiet, kolēģi loti uzmanīgi ar šo Juriju Satohinu, jo viņš jums piesolis pilnu galvu ar labumiem, tikai savus solījumus nepildis. Sikāka info pa tālruni 29922715.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta alksnis 12.06.2017

Labdien,

Visas sekojošas firmas algas ir izmaksātas un domstarpības nokārtotas. Ludzu atzīmet visu ka nokārtotu.

Ar cienu V.P.

A alksnis 13.04.2017
krapsana

Sis nekauna ir atkal ievietojis sludinajumu,kura radits tikai firmas registr.numurs,bet firmas nosaukums ir Rapide Transport.Neuzraujaties ,cien. kolegi uz siem neliesiem.Mans nr 29922715.

V Valtera_fans 20.04.2017

Strādāt ar Valteru Pelci ir prieks katram uzņēmumam, par to liecina viņa vēsture sudzības.lv. Kā darbs ar Valteru Pelci notiek ļoti labi atspoguļo visiem labi pazīstams mākslinieks.

D daļnobojšiks 21.04.2017

Valters -istais Debij, uz visu galvu slims cilvēks. Kā tas izskatās - lūk paskaties šo vidiku https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=961894080623660&id=511575602322179