Rāmkalni - Ēdiens

Vakar pēc maltītes Rāmkalnu bistro,visi mūsu ģimenes locekļi konstatēja ka ir saindējušies ar pārtiku. Lieki stāstīt,kas tās par mocībām. Personālam ieteiktu painteresēties par silto ēdienu uzglabāšanas termiņiem. (Arī periodos,kad ir mazāk apmeklētāju,un dikti negribas mest ārā).

Atbilde no Atpūtas parks "Rāmkalni" Pārstāvja atbilde 24.07.2017

Labdien!

Pirmkārt, atvainojiet par vēlo atbildi, bet līdz šim Rāmkalniem nebija profils šajā portālā un atbildi jums nevarējām sniegt.
Otrkārt, mums ļoti žēl, ka bija radusies tāda situācija. Vienmēr esam ievērojuši augstākās kvalitātes prasības un šāda sūdzība ir pārsteigums.
Ceram, ka esat vēl kādu reizi bijuši pie mums un pārliecinājušies, ka pie mums ir labi. Ja ne, tad gaidīsim jūs ciemos!

P

U uzzy 06.02.2013

Nu ceru, ka šī nav vienīgā lieta (sūdzība šeit), ko izdarīji. Jo tas ir tikpat kā iziet ārā un nobļauties - nav zināms vai tas kam bija jāsadzird ir to šo sūdzību sadzirdējis!

viliesklients 06.02.2013

Ir dzirdēts, kad Rāmkalnos varot tikai baudīt ziemas priekus uz kalna un ar rodeļiem braukt-ieturēt maltīti tur neesot prāta darbs!

V vīlies38 03.01.2015

Arī vienā nedēļas nogalē sagadījās ieturēt tur pusdienas, ēdiens nebaudāms(vistas gaļas veltnītis pagadījās uz mana šķīvja tik sakaltis, ka ar grūtībām varēja sagriezt), cenas kā augstas klases ēdināšanas iestādē, tik ēdiena kvalitāte un garša galīgi nekāda.Tas gan bistro ēstuvē, lai gan maz ticams, ka restorānā labāk.Gan jau pavārs viens.Tad jau labāk "Lido", jo par to cenu ko samaksājām "Rāmkalnu" ēstuvē-"Lido" saņemtu pretī daudz lielāku porciju un kvalitatīvāku ēdienu.Otrreiz noteikti tur vairs nepiestāsim. Varbūt pavāram sagadījusies ne tā labākā diena gatavošanas mākslā!