Rāmkalni atpūtas parks - Lēns serviss

Nenormālas Rindas kafejnīcā. Trīs aitas stāv aiz Letes un Rinda līdz izejas durvīm. Ēdiens kvalitatīvs, bet tā lēnā apkalpošana un tās nabaga nogurušās sejas! Lūdzu vai nu ieinteresējat darbiniekus strādāt ar pienākošu atalgošanas un balvu sistēmu vai dodat īsākas darba dienas. Ļoti nepatīkamu atmosfēru radīja.

23.08.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Komentāri (8)

Klients45566 23.08.2020

Ja viņas ir aitas kas esi tu?

Likumsargs 23.08.2020

Ja jau esat atbraukuši atpūsties, tad kur jūs steidzaties?

4 49cent 23.08.2020

Varēji pieteikties palīdzēt un būt ceturtā aita.

н НеКариньш 24.08.2020

Un ko Jūs gribējat? No turien cilvēki beg!

V Vineta Veismane 14.12.2020

Labdien, cien. Rudensziedi!
Paldies, ka apmeklējāt mūsu Bistro! Atvainojamies no sirds par sagādātajām neērtībām! Diemžēl sakarā ar situāciju Valstī un pasaulē, grūti ir prognozēt klientu plūsmu. Tādēļ brīžiem rodas nelielas rindas, kas iespējams radīja nēertības Jums un citiem klientiem. Gribam piebilst, ka esam lepni par mūsu darbiniekiem, kas cenšas apkalpot klientus šajā laikā pēc iespējas ātrāk. Lūdzam cilvēcīgi saprast tos, kas strādā apkalpošanā - pārdevējus, bistro darbiniekus, jo ārkārtas stāvoklī, kas izsludināts Valstī, klientu plūsma, īpaši brīvdienās ir grūti prognozējama.
Ja Jums ir sūdzības, lūdzam sazināties ar mums, rakstot: [slēpt]@ramkalni.lv.

L Laura Lauriņa 30.07.2021

Labdien!

Šodien speciāli mērojām ceļu no Siguldas lai paēstu jūsu skaistajā terasē, diemžēl esam vīlusies un šo diemžēl būs pirmā un pēdējā reize. Attieksme bija šausmīga no personāla, neviena smaida, dusmīgs balss tembrs.. Nu tā kaut kā, frī arī jēli, vairāk atgādina vārītu kartupeli un par to 15 eur. Karbonāde gan bija garšīga un sula. 🤷‍♀️ Paldies par to pašu. Jauki dienu. 🙃

K Kristaps19 16.03.2021
Attieksme pret darbiniekiem briesmīga

Attieksme pret darbiniekiem briesmīga ! Priekšniecība ļoti neadekvāta ! Nekad neieteiktu strādāt tur ! Pietika ar divām nedēļām ,lai to saprastu ! Algas maksā mazāk nekā ir nostrādāts !

S Sudzibas.lv Admin 11.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes