www.sudzibas.lv Rakus Gaiļezers 6.nodaļa Neiejūtība pret cilvēku.

Rakus Gaiļezers 6.nodaļa - Neiejūtība pret cilvēku.

Iestājās mana mamma ar insultu šajā nodaļā, sākumā bija ārstēšana un kopšana, bet pēc tam ielika palātā ja izdzīvo, ja ne... Izmeta ārā no nodaļas, jo jāatbrīvo vieta. Kaut stāvoklis bija smags, pārvedām uz citu vietu, un tikām brīdināti ka viņa var nomirt pa ceļam, aprūpes iestāde kuru sarunājām neņēma pretī, jo stāvoklis smags, un izsauca ātro palīdzību un pārveda uz stacionāru, kur viņu aprūpēja līdz pēdējam. Rezumē šī nodaļa der tikai tiem, kas ir maksāt spējīgi un tiem kam lemts izdzīvot.

Papildināts Dace 30.05.2019

Atvainojos, bet Jūs neizlasat visu līdz galam..Es maksāju personālam kabatā,lai mamma tiktu apkopta,jo citādi tas nenotiek, kā arī samaksāju visas iemaksas, kas bija jāsamaksā, jo viņa neuzspēja nodaļā nomirt,un Jūsu komenti ir aizvainojoši un riebīgi,Savas domas nemainu nedod Dievs nonākt šāi nodaļā un kontaktā ar šiem cilvēkiem.

D

S Spuris 30.05.2019

Ta jau nav ārstnieciska iestāde. Tie ie SS nodaļa.Tur tiem kuriem nav ko maksāt ir nolemtie. Tie piderastiskie ārsti kuri tagad tur aug vairumā un arī senie liekuļo un sen netiek ievērots Hipokrāta zvērests. Latvijā medicīna pilnīga blackholā ir jau sen!

M Maarita 31.05.2019

Rakus Gaiļezers 6.nodaļa. Esmu tur bijusi pēc hemorāģiskā insulta un nav nekā slikta sakāma, brīnišķīgi dakteri, kas burtiski atgrieza šai pasaulē. Naudu neprasīja par to. Tiesa gan, ka agri izraksta, jo tiešām vajadzīga vieta arī citiem slimniekiem. Bet tā nav ārstu vaina, viņi tikai izpilda norādījumus.
"Rezumē šī nodaļa der tikai tiem, kas ir maksāt spējīgi un tiem kam lemts izdzīvot." - pilnīgi garām, nekāds sakars nebija ar manu maksātspēju un izdzīvošanas iespēja man bija minimāla, parasti neizdzīvo. Slimnīcas nav pansionāti, kur gadiem ilgi padzīvoties līdz atlabsti, kas varbūt arī nenotiks nekad.

D Dace 31.05.2019

Jums ir paveicies,bet smagākiem pacientiem ir jāizdzīvo...diemžēl...