Raivis Rusakovs krāpnieks - Krāpšana

Portālā www.ss.lv sludinājums - Piedāvāju izveidot mājas lapu, interneta reklāmas html5/gif/jpg/inbox e-pasta reklāmas.
Telefona numurs - 28 666 915
E-pasts - raivisrusakovs@inbox.lv
Papildus info - Facebook.com norādīts, ka strādā Bannerfactory.lv, Internetalapa.lv un Banerufabrika.lv.
Mācās Rīgas Valsts Tehnikums Limbažos.

Pēc nelielas sarakstes vienojāmies par aptuveno mājas lapas veidu un konkrētiem termiņiem.
Prasīja iemaksāt avansu 35 EUR apmērā, ko arī izdarījām. Taču, pienākot termiņam, nekādu rezultātu parādīt nevarēja. Lūdza papildus termiņu, kam piekritām, pēc pāris dienām, kad lūdzām rezultātu, atkal neko varēja uzrādīt, un sākās kādas papildus prasībās par domēniem utt.
Redzot, ka nekas nopietns ar šo cilvēku nesanāk, nevēlējāmies vairs tērēt laiku, tādēļ lūdzām atpakaļ iemaksāto avansu (sākumā pats norāda, ka, ja nav rezultāta, tad avansu atgriezīs).

Tālāk jau kā jau krāpnieki vienmēr darās, naudu mums nepārskaitīja atpakaļ, uz e-pastiem vairs neatbild, telefonu neceļ. Tā kā, ja negribas vienkārši izmest naudu, lūdzu, uzmanieties no šīs personas - RAIVIS RUSAKOVS (Limbaži).

Ja kāds vēl ir apkrāpts un nav saņēmis naudu atpakaļ, lūdzu, sazinieties ar mums - elizabete.karklina@protonmail.com, ja varēsiet uzrādīt maksājuma uzdevumu, tad labprāt ar cesijas palīdzību nopirksim no Jums šos parādus, mēs no šī krāpnieka atgūsim visu līdz pēdējam centam..

Zi zilais valis 19.06.2017

Tas "avanss" bija 5% no kopējās līguma summas vai kā?

El Elizabete Karkliņa 19.06.2017

Avanss bija 50%, teicās, ka pa 70 EUR uztaisīs mājaslapu (mums viņa bija nepieciešama primitīva - vizītkartes tipa), tādēļ pārskaitījām pusi, t.i. 35,00 EUR.

Zi zilais valis 20.06.2017

Mājaslapa (pat vizītkartes formāta) par 70 EUR - tas nav nopietni.

El Elizabete Karkliņa 20.06.2017

Nopietni vai nenopietni. Fakts paliek fakts, ka nauda nav atgriezta.
Mums nav jāvērtē attiecīgā tirgus cena produktam, turklāt summa priekš mums ir nenozīmīga. Tas vienkārši ir principa jautājums.

Zi zilais valis 20.06.2017

Par klientiem, kuri neorientējas cenās un ar to vēl lepojas (mums nav jāvērtē attiecīgā tirgus cena produktam) es labāk neizteikšos.

El Elizabete Karkliņa 21.06.2017

Sakiet, lūdzu, ko Jūs gribat pateikt ar šo visu. Mēģiniet attaisnot Raivi Rusakovu, vai ko? Vadoties pēc Jūsu loģikas, iznāk ka vainīgi esam mēs, nevis Raivis Rusakovs, kas piekrāpa un neatgrieza naudu?

Zi zilais valis 21.06.2017

Ko es gribu pateikt? To, ka Jūsu pieeja mājas lapas izveidei ir salīdzināma ar pusdienošanu ceļmalas ieskrietuvē, kur jārēķinās ar iespējām: būs ātri vai būs jāgaida, būs garšīgi vai ne pārāk, un pats galvenais - pēc ēšanas būs pļutka vai tomēr ne. Cilvēki, kas vēlas kvalitatīvu rezultātu, šādā ieskrietuvē drīzāk iekšā vis neies. Jūs iegājāt.

Zināšanai - tas "avanss" atbilst 2-3h speciālista darba laikam . Ar nodokļiem, protams - ceru, ka šis termins Jums nav svešs. Ko var izdarīt dažās stundās, cerams, noprotat. Tā ka - skola maksā naudu. Jūsu gadījumā - smieklīgu.

El Elizabete Karkliņa 21.06.2017

Protams. Piekrītu.

Ju Jump In 21.06.2017

Pirms pusotra gada tas frukts taisīja mums mājalapu. Kopā samaksājām ap 250 eiro. To darbu, ko solīja izdarīt nedeļā, novilka ilgāk kā mēnesi. Mājas lapu uztaisīja nepraktisku, SOE nemācēja veikt, visi attēli bija jāievieto manuāli katram rakstam. Dēļ tā, ka neoptimizēja lapu tā bremzēja un divreiz nokārās. Lapu atstāja ar kaudzi kļūdām, kuras vēlāk laboja jau profesionālis. Tāpat kā Jums nevarēja domēnu pats piereğistrēt, to izdarījām paši:) Uz zvaniem atbild, kad gribās te bija, te nebija sazvanāms.