Raivis R. krāpnieks - Krāpšana

Portālā www.ss.lv sludinājums - Piedāvāju izveidot mājas lapu, interneta reklāmas html5/gif/jpg/inbox e-pasta reklāmas.

Papildus info - Facebook.com norādīts, ka strādā Bannerfactory.lv, Internetalapa.lv un Banerufabrika.lv.
Mācās Rīgas Valsts Tehnikums Limbažos.

Pēc nelielas sarakstes vienojāmies par aptuveno mājas lapas veidu un konkrētiem termiņiem.
Prasīja iemaksāt avansu 35 EUR apmērā, ko arī izdarījām. Taču, pienākot termiņam, nekādu rezultātu parādīt nevarēja. Lūdza papildus termiņu, kam piekritām, pēc pāris dienām, kad lūdzām rezultātu, atkal neko varēja uzrādīt, un sākās kādas papildus prasībās par domēniem utt.
Redzot, ka nekas nopietns ar šo cilvēku nesanāk, nevēlējāmies vairs tērēt laiku, tādēļ lūdzām atpakaļ iemaksāto avansu (sākumā pats norāda, ka, ja nav rezultāta, tad avansu atgriezīs).

Tālāk jau kā jau krāpnieki vienmēr darās, naudu mums nepārskaitīja atpakaļ, uz e-pastiem vairs neatbild, telefonu neceļ. Tā kā, ja negribas vienkārši izmest naudu, lūdzu, uzmanieties no šīs personas - RAIVIS (Limbaži).

Ja kāds vēl ir apkrāpts un nav saņēmis naudu atpakaļ, lūdzu, sazinieties ar mums - [slēpt]@protonmail.com, ja varēsiet uzrādīt maksājuma uzdevumu, tad labprāt ar cesijas palīdzību nopirksim no Jums šos parādus, mēs no šī krāpnieka atgūsim visu līdz pēdējam centam..

Z zilais valis 19.06.2017

Tas "avanss" bija 5% no kopējās līguma summas vai kā?

E Elizabete Karkliņa 19.06.2017

Avanss bija 50%, teicās, ka pa 70 EUR uztaisīs mājaslapu (mums viņa bija nepieciešama primitīva - vizītkartes tipa), tādēļ pārskaitījām pusi, t.i. 35,00 EUR.

Z zilais valis 20.06.2017

Mājaslapa (pat vizītkartes formāta) par 70 EUR - tas nav nopietni.

E Elizabete Karkliņa 20.06.2017

Nopietni vai nenopietni. Fakts paliek fakts, ka nauda nav atgriezta.
Mums nav jāvērtē attiecīgā tirgus cena produktam, turklāt summa priekš mums ir nenozīmīga. Tas vienkārši ir principa jautājums.

Z zilais valis 20.06.2017

Par klientiem, kuri neorientējas cenās un ar to vēl lepojas (mums nav jāvērtē attiecīgā tirgus cena produktam) es labāk neizteikšos.

E Elizabete Karkliņa 21.06.2017

Sakiet, lūdzu, ko Jūs gribat pateikt ar šo visu. Mēģiniet attaisnot Raivi Rusakovu, vai ko? Vadoties pēc Jūsu loģikas, iznāk ka vainīgi esam mēs, nevis Raivis Rusakovs, kas piekrāpa un neatgrieza naudu?

Z zilais valis 21.06.2017

Ko es gribu pateikt? To, ka Jūsu pieeja mājas lapas izveidei ir salīdzināma ar pusdienošanu ceļmalas ieskrietuvē, kur jārēķinās ar iespējām: būs ātri vai būs jāgaida, būs garšīgi vai ne pārāk, un pats galvenais - pēc ēšanas būs pļutka vai tomēr ne. Cilvēki, kas vēlas kvalitatīvu rezultātu, šādā ieskrietuvē drīzāk iekšā vis neies. Jūs iegājāt.

Zināšanai - tas "avanss" atbilst 2-3h speciālista darba laikam . Ar nodokļiem, protams - ceru, ka šis termins Jums nav svešs. Ko var izdarīt dažās stundās, cerams, noprotat. Tā ka - skola maksā naudu. Jūsu gadījumā - smieklīgu.

E Elizabete Karkliņa 21.06.2017

Protams. Piekrītu.

J Jump In 21.06.2017

Pirms pusotra gada tas frukts taisīja mums mājalapu. Kopā samaksājām ap 250 eiro. To darbu, ko solīja izdarīt nedeļā, novilka ilgāk kā mēnesi. Mājas lapu uztaisīja nepraktisku, SOE nemācēja veikt, visi attēli bija jāievieto manuāli katram rakstam. Dēļ tā, ka neoptimizēja lapu tā bremzēja un divreiz nokārās. Lapu atstāja ar kaudzi kļūdām, kuras vēlāk laboja jau profesionālis. Tāpat kā Jums nevarēja domēnu pats piereğistrēt, to izdarījām paši:) Uz zvaniem atbild, kad gribās te bija, te nebija sazvanāms.

R Raivis1231243242 27.06.2017

Lai mājas lapu Jūs varētu apskatīt Jums bija nepieciešams hostings. Ko nesniedzāt.
Lapa bija iesākta un laiks bija tērēts. Jūs maksājat 50%. Lapa par 50% bija izveidota un tur atradās, tas ko vēlējāties. Nevarēju parādīt, jo nebīja hostings.

J Jump In 30.06.2017

Raivi, bet izskatās, ka pa šo laiku, kāds biji vējagrāpslis, tāds arī paliki. Kāpēc tev visu laiku problēmas te pareizi uzreiz piereģistrēt hostinga kontu un iedot visas pieejas kā mums, te atkal nevari klientam piereģistrēt hostingu? Citiem nez kāpēc nav problēmu, ne pareizi piereģistrēt hostingu, ne nopirkt domēna vārdu priekš klienta un laicīgi iedot klientam visas pieejas, iekļaujot izmaksas cenā. Piedod, bet nekā citādi kā par plānā galdiņa urbēju tevi nosaukt nevar. Uzņēmies darbu, kā SEO optimizāciju mums, bet izdarīt to neproti. Mums profesionāls cilvēks to darīja pēc tam, kad saķēra galvu ieraugot tavu haltūru.

E Elizabete Karkliņa 03.07.2017

Sveiki, vēlamies sniegt aktuālo informāciju par notikušo par šo laika posmu.

Tātad, kopš 2017.gada 5.jūnija, kad KRĀPNIEKS RAIVIS RUSAKOVS, uz mūsu lūgumu pārskaitīt mums atpakaļ iemaksātos naudas līdzekļus, atbildēja, citējam: "Labi. Šīs nedēļas laikā būs pārskaitīts un konta no dnb", naudas līdzekļus no RAIVJA RUSAKOVA, neesam saņēmuši.

Esam nosūtījuši ļoti daudz atgādinājumus, taču uz tiem RAIVIS RUSAKOVS nereaģē, esam veikuši neskaitāmus zvanus, taču uz tiem RAIVIS RUSAKOVS nereaģē. Visbeidzot 2017.gada 26.jūnijā beidzot saņēmām ziņu no RAIVJA RUSAKOVA, taču gaidītā prieka vietā vīlāmies, jo šoreiz šis KRĀPNIEKS nevis atsaucās uz savu iepriekš doto solījumu pārskaitīt naudu, bet gan sāka meklēt attaisnojumu par to, ka naudu vispār nepārskaitīs. Tāpat arī piedraudēja mums par to, ka vērsīsies pret mums par publicēto sūdzību, kas mūsos protams raisīja smīnu.

Ko mēs vēlējāmies pateikt, - cilvēki, neuzķerieties uz šī KRĀPNIEKA RAIVJA RUSAKOVA, viņš ir negodīgs un nenopietns cilvēks, kas nepilda dotos solījumus. Turklāt, nemēģina pat risināt šīs situācijas, bet gan pazūd un nereaģē. Tāpat arī topošie darba devēji, ja lasiet šo, tad ziniet ar kādu cilvēku Jums būs jāsaistās.

R Raivis1231243242 03.07.2017

Pietiks jau celt traci par 35eiro.
Kā jau rakstījāt, līdz 10. Jūnijam ir vajadzīgs pārskaitīt. Šodien ir 3. Jūnijs.

J Jump In 04.07.2017

Raivīti, puisīt, tu ne tikai esi nekompetents un bezatbildīgas savā arodā, bet pat nezini, kurš mēnesis tagad ir:). Būtu tākā laiks tev nevis ar mājas lapu izstrādi nodarboties, bet iet ielas slaucīt. Un es sapratu, ka tu agrāk vai vēlāk dabūsi trūkties savas nekompetences dēļ, kad savārīji sūdus ar mūsu mājas lapas pieejām. Negribējās ar tevi tolaik karot, jo svarīgākas lietas darāmas, bet tagad redzi cilvēki ir gatavi dēļ krietni mazākas summas pret tevi sarīkot krusta karagājienu. Novēlu viņiem veiksmi, bet tev ceru tā būs laba mācība.

J Jump In 04.07.2017

Godīgs vai negodīgs, bet neprofesionāls pilnīgi noteikti. Ne ar valodu pluginiem prot strādāt, ne SEO veikt, ne elementāras kosmētiskas lietas kā datuma pielāgošanu rakstiem dažādās valodās. Un taisot lapu klientam, viņam var ienākt prātā idiotiska doma to likt uz sava personīgā hostinga konta. Ja kādam nav žēl izmest naudu, subsidējot šī cilvēka mācību praksi, Rusakovs būs laba izvēle. Visiem pārējiem, turieties no tā nemākulīgā praktikanta pa gabalu.

R Raivis1231243242 04.07.2017

Jump In?

Kas Jūs vispār esat? Kur tādas domas galvā? Ar studijajumpin.lv vis bija veiksmīgi un kvalitatīvi. Darbs tika izdarīts un nauda tad tika samaksāta.
Zvanīju Jums uz telefona nr. Viņi atbildēja, ka kādam ļoti patīk studijajumpin un tādēļ uzdodoties par to.
Viņiem nav laika ņemties ar sudzibas.lv lapu. Lūgums Jums ''Jump In'' atsūtīt savu telefona nr un izrunāsim kas Jums uz sirds.

E Elizabete Karkliņa 05.07.2017

Domāju, ka Raivis atkal melo un tādā veidā mēģina attaisnoties pret lasītājiem. Ja tā, tad kauns Raivi, kauns. Sapīsies tik tālu melos, ka iznākums būs ļoti bēdīgs.

J Jump In 06.07.2017

Studijas līdzīpašnieks, gribi uzzināt identitāti, ieeja lursoft. Raivi, naudu tev ta samaksājām, bet problēmas ar pieejām sākās pēc tam, plus vēl tu nebiji izdarījis kaudzi sīku lietu, ko tev prasīju, neaizmirstii arī to, ka nebiji sazvanāms kādu laiku, kā rezultātā man pašam nācās taisīt valodu versijas. Kronis visam, protams, bija SEO, kad profesionāls cilvēks apskatīja tavu darbu un pateica, kas tā par haltūru. Ja tiešām nemelo u

J Jump In 06.07.2017

Ja tiešām nemelo un zvanīju uz studiju, tad nav brīnums, ka vadītaja, tā teica, jo viņai tagad galīgi nav laika iedziļināties , kas tu esi. Varu vien pateikt, ka tieši viņa bija visvairāk neapmierināta ar tavu darbu. Kā jau rakstīju nebija ne laika, ne vēlmes ar tevi lauzt šķēpus tad. Bet pabrīdināt cilvēkus par tavu nekompetenci, uzskatu par savu pienākumu

E Elizabete Karkliņa 07.07.2017

Vakar Raivis Rusakovs mums atskaitīja naudu atpakaļ. Tas lai paliek uz Raivja sirdsapziņas, vai būtu saņēmuši naudu, ja nebūtu naudas atgūšanas procesā ieguldījuši tik daudz laika un darba.
Jebkurā gadījumā, pieredze arī maksā naudu.
Cerēsim, ka mūsu pieredze kādam nāks par labu.

Veiksmi visiem.