www.sudzibas.lv Raitis Uzkalns Krāpšana, slikts serviss

Raitis Uzkalns - Krāpšana, slikts serviss

Labdien! Zemes gabala labiekārtošanai nolīgām Raiti Uzkalnu - kas bija milzīga kļūda.
Process apraksts sekojošs:
1. Satikāmies, atstāja profesionālu, pārliecinošu iespaidu. Saprata visas mūsu vēlmes (nepieciešama koku sakņu izraušana, zemes virskārtas līdzināšana, sakņu aizvešana utt..) , vienojāmies par summu un ka darbam būs nepieciešamas 3 dienas.
2. Pēc pirmās darba dienas raitis zvana un saka, ka visu jau esot pabeidzis. Aizbraucām uz zemes gabalu - puse no celmiem vēl nav izrauti un raitis prasa pilnu apmaksu, jo iepriekš jau esot teicis, ka visus celmus nevarēšot izraut. Uz atbildi, ka tāda nebija vienošanās (jo pēc loģikas - mēs nealgotu strādnieku, kas spēj izdarīt tikai pusi no darba) , sākas uzbrukumi, ka visi klienti ir lohi! Pateicām, ka maksāsim tikai daļu - lai izrauj visus celmus, kā bijām vienojušies, un tad samaksāsim pārējo. Raitis sāk draudēt, ka rīt viņš ar traktoru izbraukās un uzraks visu mūsu zemes gabalu.
3. Pēc 30min raitis zvana atpakaļ, ka 3h laikā izraušot atlikušos celmus. Pēc 1h darba atkal zvana raitis, lai informētu, ka darbi ir izdarīti un lai vedot atlikušo naudas daļu. Atbraucam uz zemes gabalu - celmi ir izrauti, bet zeme nav nolīdzināta un palikušas milzīgas bedres - raitis sola - vēlāk atbrauks nolīdzināt, jo tagad jau ir tumšs.
4. Nekādi tālāki darbi nesekoja. Rezultātā esam samaksājuši par "3 dienu darbu", kuru viņš veica vienā dienā - zemes gabala robežas līnijas, joprojām nav apstrādātas, bedres nav aizraktas un celmi nav aizvesti. Viss izskatās briesmīgi un šobrīd meklējam jaunu pakalpojuma sniedzēju.
5. Uz mēģinājumiem sazināties, lai vismaz nolīdzinātu izraktās bedres - raitis atbild, ka vārds "uzmest" ir pārāk skaļi teikts un ka viņa solījumi "darbus pabeigt", esot mūsu piekasīšanās vārdiem. Un ka viņš mums vairs nevēloties sniegt nekādus pakalpojumus! Izskatās, ka grūti čalim ar saprašanu, ka vienošanās paredz darbu 100% izpildi, it sevišķi ja veikta 100% apmaksa.
6. Morāle - nekad nesadarbojoties ar šo cilvēku un jebkuru pakalpojuma sniedzēju vienmēr iegūglējiet sudzibas.lv.

E EriksSwed 17.02.2022

Raitis Uzkalns ir viltīgs tips. Ļoti daudz no viņa puses apkrāptu cilvēku. Visu risina draudot, kliedzot… izvilina avansus, bet darbus neizpilda, ka arī patīk aizņemties naudu un vēlāk uzrīkot draudu teātri, un parādu neatgriezt. Varbūt kādam noderēs viņa tel.nr, +371 2 9498356, ja nu gadījumā ir vēlme izrunāt kādu vecu līdz galam nenovestu lietu. Ka arī Raitis ir redzēts Saulkrastos un Carnikavas apkaimē. Varat meklēt šo tipu caur Agnijas Ziedi (ziedi, dekori)