Raitis Lapiņš - [email protected]

Raitis Lapiņš ar konta numru LV70UNLA0050018656377 , piedāvā pakalpojumus studiju darbu izstrādāšanā. Raksta no Epasta [slēpt]@inbox.lv , epasta īpašnieks ir Elīna Ozoliņa, kas pieļauju ir tikai pseidovārds. Pirms darba sākšanas jāiemaksā 30 Eur avanss. Protams pēc avansa neko vairāk neatbild.

F

M Maija11 10.03.2015

Sveiki, man visu ideāli izdarīja, kā vajadzēja, recenzijā 8 dabūju, paldies viņiem. Cik sapratu, ka viņiem ir daudz kolēģu ar ko viņi sadarbojās un avansss mūsdienās ir normāla lieta :)

F flexible 10.03.2015

Piekrītu vien tam, ka avanss ir normāla lieta, bet savu darbu es tā arī neieraudzīju. Prieks, ka Jums izdevās.

K kvalitativsdarbs 16.03.2015

1. Flexible ir melis
2. Avansu viņš samaksāja, viņam netika atbildēts pāris dienas force mojoure apstakļu dēļ, bet viņš norāda, ka Pēc avansa maksājuma netika atbildets un netika saņemts darbs.
3. Flexible, Jums tika piedāvāta tāda opcija, satikties klātienē un saņemt darbu un samaksāt, no Kā Jūs atteicāties, Jūs paņēmāt akadēmisko gadu un pateicāt, ka darbu vairs nevajag, tas Jums liekas normāli, piečakarēt raksītājus un sūdzēties?
4. Ja būtu kā Jūs sakāt, tad tā būtu cilvēku apkrāpšana par ko draud kriminalatbildība.
5.Es arī varētu publicēt pilnu internetu ar pretīgām atsauksmēm par Jums, bet vai es to daru, nē, nedaru, jo tas neatbilstu patiesībai.
6. Vēlu Jums pieaugt un arī uzņemties atbildību par savām neizdarībām un vainot sevi nevis citus cilvēkus, kas Jums tikai labu gribēja, bet iebrauca tikai mīnusos.

K klients141 22.03.2015

Es arī uz šo pašu kontu nosūtīju avansu un nu jau 2 nedēļas klusums... Tas gan bija Jānis Lapiņš, tā kā uz atbildēm par to, ka viss kārtībā, labāk neuzķerieties, jo tās raksta Raitis Lapiņš, Jānis Lapiņš, Jānis Bērziņš utt..

K kvalitativsdarbs 22.03.2015

Klients141, lūdzu studijā kāda tēma vai citu informāciju iesniedziet? gan jau kāds konkurents raksta visas šīs sūdzības vai tas flexible reģistrējas ar dažādiem vārdiem.

K klients141 22.03.2015

Tēma ir iekārta, kurai man solīja SolidWorks modeli izveidot. Atbildēja - "Jā izstrādājam šos modeļus..." vajadzēja jau uzreiz saprast, ka nav pat sajēgas par to, kas tas ir vispār...

K kvalitativsdarbs 22.03.2015

Klients141 - Jūs tāpat kā flexible esiet melis un sniedziet nepatiesu informāciju, sazvanijos ar cilvekiem, pedējā atbilde Jums sniegta 15.martā, tas irr, nedēla nav pagājusi kopš pedējās ziņas, bet šeit Jus noradiet, kad divas nedēļas klusums. Jūs maksājiet par sarakstīšanos vai par darbu? Nekas vairāk kā melis Jūs neesiet :)

K klients141 22.03.2015

Un tas, ka man tika atbildēts, ka varēšu redzēt darbu pa stadijām un jau vairāk kā nedēļu tas "tiek izstrādāts", bet man pat nevar uz vēstuli atbildēt, ir normāli?

K kvalitativsdarbs 22.03.2015

Es ceru, ka Jūs saprotiet, ka SolidWorks modeli izveidot, izstrādārt nav tas pats, kas uzrakstīt 3lpp A4 formātā? mani kaut kā informēja, ka uz vēstulem tiek atbildēt, Jums netiek spamots, bet tiek atrbildets un Jūs vienmēr variet zvanit pasūtītājam, tagad Jūs teiksiet, ka Jums nav nr. Kas būs talāk? Kaut kādi apmelotaji te salasījušies.

B bomis 25.03.2015

Tādēļ šī valsts ir tādā dirsā, jo izaudzēta nespējīgu kretīnu paaudze, vieni neko nemāk, otri tādiem nemākuļiem fufeli stūķē un apjāj.
Nedod dies pie tādiem bakalauriem nonākt, savas problēmas risinot, vai pat dzīvības uzticēt, šausmas!
Bet tādam pidrillam no fufeļdarba kārtīgi jāsadod pa muti...