RAITA Electronics

Neiepērcieties RAITA Electronics veikalā Čaka un Ģertrūdes stūrī! Tur pārdevējs sameloja, ka ledusskapis, kas maksā 369Ls ir ar no-frost sistēmu un ražots Vācijā, bet beigās izrādījās, ka tur nav ne smakas no no-frost, jo tagad par ledusskapja aukšdaļa ir pilna ar sniegu, turklāt izrādās, ka ir ražots Polijā! Turklāt divi no tiem ledusskapjiem bija jānomaina, jo saplīsa, tikko uzstādīja Kad tas murgs apnika, un gribēju, lai viņi savāc to ledusskapi, veikla vadība bija nesasniedzama. Tā nu vēl tagad jādzīvo ar parastu ledusskapi, kas pat ir sliktāks par 10 gadus veco Snaige, bet toties maksā 369 Ls!!!!

X

I Ilvars 06.06.2007

Gadījumos, ja jebkurā veikalā sanāk kādas neskaidrības vai pārpratumi, kā arī neizdarības no veikala puses, un kuros ieaistītas preces ar zīmolu Snaige, varat vērsties pie pārstāvniecības SIA Snaige Latvija, www.snaige.lvPārstāvniecība, protams, nenes nekādu materiālu atbildību par konkrēta veikala neizdarību, BET varētu Jums sniegt precīzu un objektīvu konsultāciju par produktiem un patērētāju tiesībām. Protams, mēģināsim ietekmēt arī veikala vadības attieksmi.