www.sudzibas.lv Raiser Vissliktākais serviss

Raiser - Vissliktākais serviss

Vēlējos painformēt visus autovadītājus lai turās pa gabalu no firmas Raiser! Ja gadījumā gadās kāda problēma ar auto, tur nav tā vieta kur spēs palīdzēt, ja vien nav daudz naudas un stipri nervi! Man bija motora defekts, kā rezultātā tika mainīts ūdenssūknis. Viss jau būtu normāli, tikai tad kad aizbraucu pakaļ savai mašīnai, tika sastādīts astronomisks cipars par darbu. Kad es jautāju: vai ar auto ir viss kārtībā un vai var braukt, man atbildēja ka viena detaļa vēl ir pasūtīta un lai piebraucot vēl pēc 10 dienām. Bet pagaidām lai braukājot uz savu risku. Galvenais sekot līdz vai nav kādas problēmas. Katrā ziņā servisa vadītājs skaidri un gaiši pateica ka mašīna nav līdz galam salabota, bet jāmaksā tāpat, ja vēlies tagad izņemt un parakstīties par to ka viss ir kārtībā arī kategoriski atteicās!

K