www.sudzibas.lv Raiser Autoserviss

Sia Raiser - Autoserviss

Biju 7 gadi viņu īpašās klienta kartes īpašnieks, tā ka biju iedomājies, ka pastāvīgie apmeklētāji tomēr ir kāut kādā vērtē. Nekā nebij.1) Pagājušomēnes atlūza durvju rokturis, aizvedu, atpakaļ atnāca ar tekstu - jūs uzmanaties kad ieslēdzat signalizāciju no kā jums var atrullēties logs. Mājās konstatēju ka ir daudz trakāk, spoguļu regulēšanas poga ieslēdza sirēnu, durvju pretbērnu poga atvēra visus logus, logu pogas savukārt kustina spoguļus utt utjpr. Vaina - spoguļrakstā saštepselēts durvju štekeris zem durvju apšuvuma. "Teicams" autoelektriķa veikums.2) Pirms divi mēneši man ieklemmēja pakaļējo bremžu cilindrs. Nerunājot nemaz par briesmīgo izcenojumu, pēc pāris dienām sāka bļaut visi iespējamie indikatori par bremžu šķidruma līmeni. Kopsummā nācās saliet bāciņā gandrīz puslitru - ai, atvainojiet - aizmirsām ieliet. Nu un to, ka turpat izbraucot no servisa gandrīz uztaisīju avāriju jo bremzes nebija atgaisotas, tas jau "tikai tāds sīkums"3) Pirms gada nācās mainīt stūres stieņiem un vertikālajai iekarei arī, lodveida balstus (ābolus). Prasīju, kāpēc jūs netaisāt pēc darba paveikšanas ģeometrijas iejustēšanu. Šie sita pa krūtīm un zvērēja, ka šie darbi nekādi nevarot izjaukt savirzi un sagāzumu. Tikai kopš tā remonta man par 30% pacēlās degvielas patēriņš un sāka intensīvi dilt riepas viena mala, kas pirms tam tā nebija. Melo kā suņi.4) Nule man bija jāsagatvo mašīna atkārtotei tehn apskatei, un kā zināms, tas ir sasitīts ar noteiktu datumu ievērošanu. Darbu apjoms tā vismaz uz Eur 300, bet nu nekādi nevarot to nodarīt uz sitienu, pierakstīt varot tikai pēc 2 nedēļām, apskates galējā datuma priekšdienā. Ak nelga, piekritu. Lai ieradies uzzinātu, ka "Ja jau esat pierakstīts tad pats sevi te kompjūterā arī atrodiet, redzat, neesat vis pierakstīts". Izrādāsd, ātrakais kas man spīd ir pierakstīties vēl pēc 2 nedēļām.Žēl, liels un šķietami nopietns serviss, tuvu pie mājām, bet nākas secināt ka tikai garā tērēts cilvēks tur var spert savu kāju savādāk kā pārpratuma pēc.

O