www.sudzibas.lv Raimonds Velcis Neatgriež naudu

Raimonds Velcis - Neatgriež naudu

Labdien,

Raimonds Velcis- krāpnieks, neatgriež naudu par nenotikušu auto nomu.

Rekomendēju neiesaistīties ar viņu nekādos darījumos, daudzu bankrotējušu uzņēmumu bijušais īpašnieks.

2020. gadā Raimonds VelcIS sludinājumā piedāvāja iznomāt auto BMW X6 M. Tika veikta naudas iemaksa par auto nomu uz 3 mēnešiem un noslēgts līgums. Īsi pirms auto nodošanas auto sadega. Protams, sākumā tika solīta naudas atgriešana. Tad sākās izvairīšanās, dažāda veida atrunas, ka nav uz vietas, nav Latvijā, gaida apdrošinātājus, pēc nedēļas būs utt.. Pēc laika izdevās vienoties par apmaksu pa daļām un Raimondam tika nākts pretī visos iespējamos veidos. Arī šajā gadījumā maksājumi bija neregulāri, ar katru mēnesi arvien mazāki, tika izmantotas visas iespējas, lai izvairītos un pazustu uz vairākām nedēļām un tādejādi 7 mēnešu laikā tika atgriezti tikai 25% no iemaksātās naudas līdz faktiski apmaksa apsīka pavisam. Rekomendēju neiesaistīties ar Raimondu VeLCI nekādos darījumos.

K

Y yerig 19.03.2021

Tev darīt nav ko? Ne jau tu domā šeit atrisināt problēmu. Policija, iesniegums, nevis rakstīt šajā bezcerīgajā portālā.