Raimonds Upenieks - Krāpšana

Diemžēl atkal nākas kādam rakstīt par raimondu Upenieku krāpšanas un uzmešanas gadījumā. Jau iepriekš bija raksts par pazudušu naudu, kur r. Upenieks bija kā instruktors autoskolā.
Taču šoreiz summa ir krietni lielāka.
Kaut kur ir mana vaina, ka uzticējos šādam cilvēkam, bet situācija nodarīja man zaudējumus uz vairāk kā 2500eur un nobloķētus bankas kontus.
Īsāk sakot, lūdza, lai izmantoju savu deklarāciju un ar Jūrmalas caurlaides iebraukšanas izrakstītajiem protokoliem 50 x 50eur uzlieku savu vārdu ar cerību, ka viņam pazīstams cilvēks sakārtos šo jautājumu, biju naivs un jauns, kā rezultātā paliku ar sodiem virs 2.5k eur un Raimonds pazuda.
Šo visu laiku viņš neatbild uz sms un zvaniem. Kad satiec dzīvē tad ir tikai solījumi, ka atdos pa daļām.
Ir zināms, ka Raimonds Upenieks ir parādā arī citiem lielas naudas summas un apkrāpis cilvēkus.

J Jānis 03.12.2023

Vai ir viņa telefona numurs?

T Trealskill 26.12.2023

+371 2 2365650