www.sudzibas.lv Radisson SAS Slikti darba apstakļi

Radisson SAS - Slikti darba apstakļi

vissliktakais darbs kads man jebkad ir bijis ne jau atalgojuma dēļ bet gan vadības tatad Laura Bērziņa vissliktaka vaditaja Ka cilveks kuram nau pat videja izglitiba var but vaditajs un nerunasim nemaz par viņas asistenti kuru drošvien drīzuma tapat atlaidis. Vispar Radisson sas viesnica tadu darbinieku dēļ pazaudē savu 5 zvaigžņu statusu manuprat tagad tam varetu labakajā gadijuma piešķirt 3 zvaigznes.

E

E edvins 05.07.2009

Viesnica ir patiešām nolaidusies es tai dotu 2 zvaigznes un bankrotu

J janis 06.07.2009

Ja ta ir tiesa radissons ir nolaidies šad tad ejot uz fitnes centru redzot ka visas meitenes formas bet pa vidu vienna melna kostima izskatas diezgan tizli, gridai flizes sadrupušas numuriņi maziņi un preetigi, cenas ari debilas neatbilstošas. Ta viesnica nobal starp citam 5 zvaigžņu viesnicam.

A Anete 11.09.2009

saskas

D dina 06.11.2009

Taa ir pilnniiga patiesiiba pa Radisoonu. Arii es tur kaadreiz straadaaju. Murgs!!! Tur nav ne priekssnieciibas, tur visi grib buut priekssnieki, bet kas aizstaav darbiniekus nav ne viena! Ne tur normaali darbinieki seilaa, ne personaal dallaa, ne tur ir normaali vaizeri, tur ir viena cuuciiba.!! Katrs dara ko grib, staigaa pa numurinniem nolasa istabeneem domaataas pateiciibas nauda, pazuud mini baarinni, vainiigi visi citi tikai ne 'neemeeji. padziivojot dazzas dienas numurinnaa un labi zinot istabenes kuras jau straadaa gadiem, vinnas tacc neko nedara knapi dviellus nomainiit. Vannas ir netiiras..atkritumi nav iznesti, izlaista tik kkiimiju lai viesis vispaar iekssaa netiktu!! Biju arii pastraadaajums aarzemees, protams darbs pasmags un guuts, bet es zinnaaju par ko es straadaaju, sanneemu atalgojumu atbilstossi savam amatam. Teikssu godiigi, ka Radisoona status 5zvaigzznnu viesniicai neatbilst nemaz.!! Augstaakais ko vinnai var iedot...vai nu taa ir pansija..vai hostels.! Un kameer Latvija RaDISOONAA BUUS TAADA VADIIBA...ticiet man ...vi'na bankrotees!!!

J jaanis 06.11.2009

O..jaa. Baigaa viesniica!!
Tur baigi labaas meiccas ir. Es pat teiktu ritiiga M... m'aja...!

G gatis 16.12.2009

Laba dienina, milaios labais Radissonin.Ka tadTev veicas..slikti, bet ko Tu gaidij.Paskaties kura vietina esi noslidejis gandriz apaksina, tas jau bija gaidams.Viesu nav, darbinieki uz pirkstiem skaitami, nu gluzi ka, ka nezinu klusums, klusums, ka kapos.Bet to tacu vareja visu paveikt savadak, jaunu prieksniecibu, ar svaigu domasanu, ar azartu acis, lai visiem labi, lai smaids uz lupam no sirds, nevis samocits, ja kapec Jums nav nekadu zolidu apmacibu, piemeram uzvediba, tas krievenes tacu, burtiski nirgajas, smeke darba laika(istabenes), nigras, ar visu neapmierinatas, kad tik varetu kadu nokost, fui, pretigi.Tapa kas notiek arvaizeriem (nu musu Izpratne UZRAUDZEM), ka cietuma.It seviski dazas, skrien ka trakas, vis ir slikti, smaida nekada, ne ari palidziba, pilnigs murgs, un vel ta darba sadale, 20.istabinas, tas tak ir vaks.Nesmuki, nesmuki, un ja vel butu adekvata samaksa, vienam vairak maksa, citam mazak.Te darbs darba inspekcijai, valoda krievu, atkal darbs, valodas inspekcijai.Bet ja saksim par kimiju, tad nu gan bus ziepes, jo puse jau slimo, un ritigi.Lai vai ka, sveicieni Zieassvetkos un katram kadu davaninu, kautvai tik daudz, lai tiesam varetu teikt, , , , es stradaju Starptautiska uznemuma Radisson SAS.

A anna 20.02.2010

varu teikt taa ka pati esmu stradajusi kadu laiku radisoona..un jaa tagad skaita naudu uz darbiniekime, ..nemaksa neko gandriiz..ja jummurinji mazi.bet nu...par istabeneem ir taa ka ir tur dazas iignjas un nemak latviesu valodu tikai vervelee krieviski..bet taaa ir ari forshi darbinieki...jaa 101 priekshnieks un nav kartibas dazrei...

K Kristīne 28.06.2010

Miiljie cilveeki, jūs maz vispār ziniet ko runājiet?Apnicis, ka visi tik gudri runā-tas slikts, šitas ari galigi garaam.
Vispaar Radisson SAS skaitaas biznesa klases viesniica, Pati tur agraak straadaaju, un ljoti labi zinu, ka lielaakaaa dalja cilveku uz turieni, kuri dodas ir sava veida biznesa klases cilveeki, kuriem vajadziiga vieta kur uzriikot normaalu banketu. Ja jums kautkas nepatiik, tad no saakuma padomaajiet-Kur Latvijaa ir veel kada normala biznesa klases viesniica, ar reaaali normalam konferenchu telpaam? NEKUR tadas nav. Tapeec mazaak pljaapaat vajag. Tieshi Radisson SAS ir vislabaakaa shajaa sfeeraa, tapec nevajag gudri runaat. Protams ir savi miinusi, bet ko tad, juus te, visi bijushie darbinieki savaacieties un kautko gudri runaajiet? Ziniet, normaals darbinieks, izsaka arii kadus ieteikumus, stradajot savaa darba vietaa.Un radissonaa ir ljoti daudz laipnu un tiesham zinoshu cilveeku.Arii tadi kuriem var atljauties izteikt kaadu priekshlikumu sakaraa ar viesniicas kvalitaati u.tml.
Runaajot par istabinjaam-nav vinjas nemaz tik mazas.Pasakiet kuraa viesniicaa buss lielaakas, ar labu kvalitaati?Ja gribiet lielaaku-nakšņojiet konferenchu zaalee.Bet atziistu ka ir istabenes kuras smeeekee-bet vai tad ir raxtiits ka aizliegts?Ir laiks kad var atljauties iet uzsmeekeet. Un runaajot par nelaipniem cilveekiem-pirmaam kaartam-pashiem vajag buut laipniem un kaa jus sakiet normaliem-tad arii pret jums buus normali.
Un par to ka cilveeeks kuram ir tikko videejaa izgliitiiba-kadelj gan nevareetu but vadiitaaja, kaadaaa sfera?Piedod un atvaino, bet es tikko dabuuju Videejo, profesionaalo izgliitiibu un jau esmu daudz sasniegusi!!!Nedomaaju ka par vadiitaju var buut kads cilveeks ar nezin kadiem bakalauriem un magistriem.Cilveekam var buut bakalaurs, bet piem. viesniicu jomaa, vinjsh var vispaar neorenteeties. Un manupraat labak jauns zinosh cilveeks, ar svaigaam idejaam viesniicas attistiibaa un realizaacijaa, nekaa cilveeks gados kursh varbuut ir izlicis visas savas idejas jau paar desmit gadus ieprieksh.

Es tiesham uzskatu ka Radisson SAS savaa jomaa ir labaakaa viesniica, un nekada gadiijumaa nebankrotees-ko te dazh labs izspeera, jo shaj viesniicai ir ljoti daudz ilgu gadu klientu, un ja Jums vel nav zinaams tad kopsh Juulija vel divas Rigas viesniicas stradas zem Radisson SAS vaarda!!! Viena no taam bijusii Hotel Riidzene, tagad Radisson Blu Riidzene hotel.Takaa-kursh te runaa par izputeeshanu un galiigu tukshumu?

S sd 19.09.2010

kristine nejau musu radisson daugava parnema reval hotel bet gan visa radisson kede no visam valstim...

un jaaaa supervaizeri un laura tur ir...diezgan bedigi..izskatas ka driz bankrotes ari radissons tapat ka revals

R Roberts 05.01.2011

Ta Radisson viesnīca pardaugava ir huiņa, tur liek strādāt daudz un maksā minimālo algu un plusā vēl uzdirš kad visu dari nepareizi, katrudienu jāiet uz darbu ar besi sejā, attieksme tur vienkārši sūkā!
Vienkārši ejiet nahuj ar GM priekšgalā!

M maija 14.01.2011

isteniba salidzinot ar citam viesnicam seit ir forsi...jo nu attieksme labi varbut dazreiz ir dirsaa(piedodoeit par izteicienu), bet taa katru dienu prieksnieki labi attiecas pret tevi..ja pats sudus nesavaari...
kas nekaish tira forma, paest var pa velti, un maksa normali sajiem laikeim...

E Enija 23.11.2011

Labdien, jā es strādāju Radisson Daugava kādu laiku un man ir ko teikt!
1) protams paldies, ka devāt man darbu grūtajos laikos un arī par to, ka nomaksājāt nodokļus ( tas laikam ir daudz šajos laikos ), arī par brīvpusdienām:)!!!
2) diemžēl šis tiešām bija vis, vis, vissliktākais darbs manā mūžā - esmu strādājusi gadus desmit citur ( dažādās specialitātēs un amatos ), bet pret mani nekad un neviens nav izturējies tik pazemojoši, kā tas notika Radisson Daugava;
3) meli, aprunāšanas, intrigas, pielīšana priekšniecībai, ļoti stulba divkosība - sejā smaida/ aiz muguras aprunā, apsaukā darbiniekus, dažkārt uzbļauj ( tas jau nekas, ka gados cienījama vecuma cilvēkiem);
4) apšmauc darbiniekus
Manuprāt tas lielākoties tāpēc, lai tie, kas jau iestrādājušies izstumtu jauniņos, un tie, kas jau strādā ilgi tādejādi kļūst it kā neaizvietojami.
Paldies Dievam par šo pieredzi, bet nekad nevēlētos atgriezties šai vietā!!!

S slepenaisviesis 10.04.2013

tagad ir nomainijusies vispar visa recepcija piemeram:) galigi Lohi neko nemak.seit ir dirsa lishana nevis normala viesnica.
prieksnieciba vispar arpus kritikas.vienigais kas seit ir normals ir GM a parejiem viss pohuj...netur labus darbiniekus bet ta vieta nem jaunus kas neko nejedz un pectam apdirsh kadi stulbenji esot:P
nodokli nenormalie un tagad vel tejas naudam procentus nem nost ja nemaldos kadus 60%
sviests
nenakiet seit stradat nekada gadijuma murgs ne darbs

A anoniiims111 20.04.2013

Juuus stuulbeni, juus vispar zinaat kaada slodze istabeneem ir radisonaa? es nesen aizgaju no sii darba, styradaju par istabeni! muuus pazemo, es jutos ka zombijs, robots! par istabinu pec nodoklu nomaksas samaksaa ~70 santiimus ( 1 istabu lai kaartiigi iztiiriitu vajag vismaz stundu! ) No vaizeru puses attieksme drausmiiga, saac tiiriit citu istabu, tevi jau sauc un staasta ka viens putekliitis janotiira lai ejot un to izdarot, tikmer jau esi aizmirsis ko esi izdariijis!!! un taa visu laiku! Kautgan vinam pasam kas paarbauda tas buutu jaizlabo (tapec jau vinas tur atrodas itkaa) bet pasas sez ofisaa dzer kafiju un lako nagus! iedo 1 trauku, spogulju lupatu uz dienu un vel dirsh kapec trauki un spoguli nespiid.

KAA MAKSAA TAA STRADA! NEKAD NEVIENAM NEIESAKU TUR IET STRADAT!

S sonama 09.10.2013

Pilnīgi piekrītu, nevienam neiesaku iet strādāt Radisonā par istabeni. Samaksa pilnīgi neatbilst ieguldītajam darbam un attieksme pret darbiniekiem ir vienkārši graujoša. Man vispār radās iespaids, ka atnāk sievietes, kuras it kā sākumā apmāca, pāris dienas viņas par brīvu pastrādā, pēc kā beidzot saprot, ka par samaksu mazāk kā lats par vienu numuriņu un aiziet prom. Ir arī uzcītīgākas, kuras mēģina vēl pirmo mēnesi kaut kā tikt līdzi tīrot līdz bezsamaņai numuriņus un saņemot paralēli "komplimentus", ka kāda pilīte uz flīzes palikusi no superveizerienu puses, kas arī aizņem laiku, jo tev liek skriet uz citu numuriņu, lai labotu savu kļūdu, smieklīgi līdz nelabumam - tur katra minūte jātaupa, lai paspētu sev vismaz kādu minimālo algu nopelnīt. Kopumā secināju, ka uzkopšanas firmas (tur ir divas, nevis viena kā sākumā tiek pasniegts potenciālām darbiniecēm) nodarbojas vienkāršā valodā sakot ar krāpniecību, faktiski tiek nodarbināti tie kuri pretendē uz šo darbu, uzņēmumam vienalga cik ilgi pie viņa strādā cilvēks 1 dienu, 2 dienas vai tikai 14 dienas. Tur vispār vajadzētu kādu nopietnu pārbaudi, lai noregulētu darba attiecības.

S sunkiss 31.10.2014

Pati nostrādāju dažu mēnešus radisonā... tur ir daudz dīvainību pie. istabenes pārsvarā ir krievietes, kuras nerunā ne latviski, ne angliski. kā viņas tur var strādāt vispār es nezinu .ja esi latviete, tad ātri izēdīs . Tur darbs ir vidam un valsts valodas inspekcījai, jo sapūlces runā krieviski.