www.sudzibas.lv Radisson Blu Hotel Latvija Ņirgāšanās par darbiniekiem.

Radisson Blu Hotel Latvija - Ņirgāšanās par darbiniekiem.

Šorīt, 27.09.2019, atnākot uz darba, rīta maiņu, saskāros ar nepatīkamu un manuprāt, arī nesmuku situāciju. Mana darba laikā strādājusi vienu no kolēģēm. Bet pēc grafika bija jābūt man. Tātad, kolēģe pateikusi, ka man bija jābūt vakara maiņai un pēc mūsu mazās sarunas es, nedaudz aizkaitināma, aizgāju prom. Protams, saprotu, ka saimniecības vadītāji (vai kas tur) maina grafikas plānus un kļūdās. Bet to ka nepasaka vai nepazvana ka kaut ko maina, nav smuki. Tā es iztērēju savu laiku (un tas ir sīkums bet arī 2,30 naudu ceļam) un, protams, arī savu miegu. Jo tā ir loģiski ir rītā maiņa, kas sākas 6.00. Tas nav smuki un tā arī nav pirmā reize un arī nav smieklīgi. Tas reāli ir ņirgāšanās par cilvēkiem, kas tur strādā. Man liekas, ka tas ir tas gadījums, kad viņi nerēķinās ar saviem darbiniekiem.

27.09.2019

R

A Anis 27.09.2019

Pilnībā piekrītu;. Esmu strādājis šajā iestādē, pilnīgs pofigs par cilvēkiem, fig viņ zin, kā viņi tur tos grafikus liek, bet esmu braucis no citas pilsētas, lai izdzirdētu atbildi, ka man nav maiņa un jābūt vakarā vai no rīta... Neviens ceļu nekompensē un patērēto laiku. Iestāde, kas uzskata, ka ir tops LV darba devēju vidū, kā vienmēr ignorē cilvēkus un pilnīgi poh... attiecās pret tiem.

R R..... 27.09.2019

Iespējams, mani pēc šitā atlaidīs.??

O Otis 27.09.2019

Vai tad iekšējās šādas problēmas nebūtu jārisina ar atbildīgajām personām?
Bail acīs skatīties vai kas tur par problēmu?

Būtu saprotams, ja tevi nepamatoti atlaistu vai nemaksātu algu, tad būtu pamats sūdzībai. Šeit es redzu tikai pilnīgu komunikācijas trūkumu starp darbiniekiem, ko vadītājam būtu jārisina, un dēļ tā kādu atlaist vai kaut kā savādāk ietekmēt būtu pilnīgi nepamatoti, un vadītāja kompetences, un profesionalitātes trūkums, un nespēja pildīt pienākumus lojāli pret visiem darbiniekiem.

R R..... 27.09.2019

Taisnība. Mana kļūda. vispirms vajadzēja risināt runājot ar vadību. Varbūt arī pārspīlēju.

D Dace Koltova 27.09.2019

Galvenais ka tik pasudzeties laikam jau bez ta cilveks nevar ne dienu nodzivot.Iesaku so portalu slegt apnicis lasit mulķibas kuras izdoma no gara laika cilvekiem nav ko darit.

O Otis 27.09.2019

Kušs, normāls humora portāls.
Atļauj cilvēkiem ''izkliegt'' sāpi (hihihi).

C critical thinker 27.09.2019

nav jau spiesta lieta lasīt

D Dzintra Tabore 01.10.2019

Jā, es arī biju dzirdējusi par šo iestādi. Cilvēku pieņem konkrētā amatā, bet liek darīt visu pēc kārtas, ko vien vidējā līmeņa vadība iedomājas. Grafiki nesaprotami, bieži vien mainās pēdējajā brīdī. Bija draudzenes meitai gadījums, kad viņai neteica, ka viņai pašai savai stundas ir jāpieraksta grafikā, un pirmajā mēnesī samaksāja minimālo, kaut nostrādāja 2x vairāk.