Radisson Blu Daugava - Kolektīvs un vadība

Bīju priecīga ierasties darbā kurā sagaida ar prieku. Vecākā supervisior bīja tik laipna un jauka. Vienmēr ja netika kautkas apgūts laicīgi vienmēr tika uzklausīts un parādīts. Viss likās lieliski, līdz brīdim kad redzēju un dzirdēju kā saucamais kolektīvs izturās pret savu vadītāju kura tik daudz ir palīdzēJusi ne tikai atbasltā, bet arī arpus sava darba laika sēžot un palīdzot tīrīt darbiniekiem istabas (pelnot citiem naudiņu) cik dzirdama bīja, kad vadībai neintresēja vai ir stundas pa virsu vai nē un netika nekas atmaksāts jo redz neuzskata kad tas būtu nepieciešams. Vairākas dienas pēc kārtas bīja dzirdama no kolēģiem kā ņirgājās par visu kas viņiem nāk ceļā, lai cik supervisior palīdzēja un bīja pretī nākoša protams kas no kolēģēm netika novērtēts un nākamajās dienās pie pusdienu galda tik klausīties var par ņirgāšanos par saviem kolēģiem un skaļās bļaustīšanas no antras sievietes kurai neviens nevarot neko aizrādīt / izdarīt un viņa var izrīkoties pret kolēģiem kā vēloties pazemojot tos.
Man jautājums vai tas ie taisnīgi, kad ir atļauts darba vidē apkaunot un apsmiet savus kolēģus?
Vai ir pieļaujami, kad vadībai ir nospļauties par saviem darbiniekiem?