www.sudzibas.lv Radisson Blu Hotel Latvija Apkalpošana Skyline Bar

Radisson Blu Hotel Latvija - Apkalpošana Skyline Bar

Kādreiz šis manis iecienītais bārs sestdien pārsteidza ar nepatīkamu attieksmi. Sadomājām uzbraukt 26. Stāva iedzert kafiju un apēst siera kūku, pie reizes satikties ar draugiem un pavērot skaisto ainavu. Diemžel jau pie ieejas mums nācas noklausīties kādas apšņurkušas krieviski runājošas blondīnes viedokli par mūsu smaržām - viņasprāt, to bija par daudz:) kad aizrādījām, ka komentārus par apmeklētajiem tomēr vajadzētu paturēt pie sevis, nekāda atvainošanas nesekoja, vienīgi neizpratnes un pārākuma pilns skatiens, sak, ko jūs vispār te iedomājaties???
Ar to viss nebeidzās - ieeju bārā tūlīt aizšķērsoja kāds tēvainis, kurš norādīja, ka par ieeju jamaksā 2 ls - dienas laikā!!! Tā kā bijām norunājušas tikšanos bārā ar saviem ārzemju draugiem, prom iet nevarējām, nācās samaksāt. Tad mums ap roku aplika lentes - it ka mēs būtu ieradušās klubā vai koncertā! Kaut kas neredzēts! Arī mūsu draugi bija izbrīnti par tādām izrīcībām, bet ko mēs varējām paskaidrot? Diemžēl mūsu valstī ir iespējams jebkas... Pēc tam nācās ilgi noņemties, lai lentes dabūtu nost, jo gaisa dienas laika uz ielas ar tam iziet negribējās. Skumji? Laikam vairāk tomēr stulbi, jo nav saprotama ieviestā ieejas maksa - īpaši dienā. Un personāla izvēle - vai tiešām tādā vietā jāpieņem darbā tik neatbilstosi darbinieki...?

X

L Līga 26.09.2011

Čekus iedeva par ieejas maksu? Vajadzēja saukt vadību.

S Sauliite 26.09.2011

"Diemžēl mūsu valstī ir iespējams jebkas..." - tiešām domā, ka nevienā citā valstī nekad, nekur un nekas nav jāmaksā? Tā ieejas maksa viņiem jau labu laiku ir, pat mājas lapā tā ir norādīta, pati vien vainīga, ka pirms gājiena turp to nenoskaidroji!Nav ko vainot tagad citus, savā neizdarībā!

L Līga 26.09.2011

Ja par ieeju bārā ir jāmaksā, tad ir jābūt zīmei pie ieejas, ka ir nozīmēta iejas maksa.

Saulīt... neesi aizdomājusies ko Tu dari šajā saitā, ka komentē visus saitus? Tev laikam par to maksā...

T ToLīga 26.09.2011

Pie mums taču ir demokrātija, un katram ir ļauts izteikt savu viedokli.Tu laikam gulēt aizgāji Gorbačova valdīšanas laikā, un šorīt tikai pamodies.

S Sauliite 26.09.2011

Visus es nekomentēju, tikai tos, kur cilvēki savu stulbuma augsto pakāpi ir parādījuši! Runājot par tēmu - pie ieejas bija darbinieks, kurš paziņoja par ieejas maksu, ar varu neviens nelika iet iekšā, tad priekš kam Tev vēl zīme?

T ToSauliite 26.09.2011

Labvakar Sauliite! Atkal ņemies ar atpalikušiem ļautiņiem?

S Sauliite 26.09.2011

Nu nevar taču atstāt tos ļautiņus bez ievērības, ja nu tā ir vienīgā uzmanība, ko visas dienas laikā viņi iegūst? :D

T ToSauliite 26.09.2011

Nav tik traki, re kā šie sāk spārdīties pretī, ja kas nav pa prātam!Ko šodien labu darīji?

S Sauliite 26.09.2011

Nejūtos vainīga, ka viņu rozā burbuli pārplēsu :D

T ToSauliite 26.09.2011

Štrunts par ļautiņiem, kā tev pašai veicas? Ar ko nodarbojies no komentēšanas brīvajā laikā?

S Sauliite 26.09.2011

Kā jau vienmēr, ar brīvā laika izbaudīšanu!

T ToSauliite 26.09.2011

Nezini, kur pazuda nigeru naudas vagoni? Šodien neviena vairs nav, visi izdzēsti!Kā tu to brīvo laiku izbaudi?Ar šampanieša glāzi rokā, vai?

S Sauliite 26.09.2011

Gan jau, ka atrada kādu pamuļķi, kurš samaksāja un tagad tulko jaunus sludinājumus.

T ToSauliite 26.09.2011

Visticamāk to spamu izņēma ārā administrācija, jo pēdējā laikā normālām sūdzībām nemaz nebija vietas aiz naudas piedāvājumiem.Gan jau drīz atkal uzradīsies no jauna, jo naudas taču vajag.Tu tiešām augān dienām sēdi četrās sienās kā cietumā? Tā jau drīz var nojūgties!

S Sauliite 26.09.2011

Tas, ka man ir pieejams dators visas dienas garumā, vēl nenozīmē, ka sēžu 4 sienās!

T ToSauliite 26.09.2011

Ar portatīvo datoru vazāties pa pilsētu ir dikti bīstami!Vai tad naktī tev kāds to datoru ņem nost?

S Sauliite 26.09.2011

Naktī es pati to pametu!

T ToSauliite 26.09.2011

Un kur tu savu datoru pamet? Zem gultas, vai?

S Sauliite 26.09.2011

Neticēsi, bet man ir mājās galds, uz kura varu mierīgi pamest to datoru!

T ToSauliite 26.09.2011

Kāpēc ne zem kura? Tu pati raksti "pamest", jo pamest var tikai apakšā!