RADI-viesu nams

Neieplānojat brivdienas viesu namā ?RADI? (Saldus raj., Brocēni, Lielciecere) pat 2 mēnešus iepriekš, jo divas dienas iepriekš Jums var pazvanīt un atteikt pat vairākkārtīgi iepriekš ieplānoto atpūtu pirtiņā, tā kā nav jau izdevīgi pieņemt ģimeni, ja tās vietā var uzrīkot pēķšņi parādījušos semināru.Un arī tas RADIEM nav nekas,ja ģimenei jau ir atteikts divas reizes.Brīvdienas ir sabojātas, jo ar Tavu laiku "Radi"nerēĶinās.Sāpīgi un skumji, ka pieprasījums pāraug augstprātībā.Manuprāt, otro reizi gan Radiem nebija tiesību atteikt vieniem un tiem pašiem cilvēkiem, tikai tāpēc,ka var vairāk nopelnīt tieši tajā brīdī, bet nē jau vienmēr pie viņiem varēs un gribēs rīkot seminārus...Viņi ignorēja galvenos savus maizes devējus-ģimeni, kādu pārīti, vai kādu vientuļnieku, kuri regulāri gribētu atpūsties no dzīves steigas...žēl..un sāpīgi...ļoti..Neplānojiet savu atpūtu pat 2 mēnešus iepriekš "Rados", lai nebūtu jāviļās!Brauciet citur-uz Mārcienu, Dikļu pili utt. un arī tur Jūs saņemsiet burvīgu atpūtu pirtī+procedūras, tikai tur ar Jums rēķinās un pat neuzdrošināsies attiekt iepriekš veikto rezervāciju, jo-"kas pirmais brauc, tas pirmais maļ"!Ceru,ka ar Jums un Jūsu laiku gan rēķināsies!

V