Работа в Ольденбурге, Германия - Обман

Внимание орудуют жулики! На хлебобулочный завод в Городе Ольденбурге Германия по телефону обещали одну зарплату. А оказалось совершенно другая зарплата. За жилье берут огромнейшие деньги плюс за доставку на работу. Селят в комнату по две семейные пары хотя обещали по телефону поселить отдельно. В итоге люди приезжают толпами и уезжают толпами домой. Будьте осторожней. Имя этого человека Вольдемар.

R Rudis EU 21.10.2019

Neielaižaties ar vergu tirgoņiem aģentūrām, tur godīgu nav, arī starp ārzemju. Piedzīvosiet tikai vilšanos, labākajā gadījumā. Darbu Eiropā jāmeklē caur EURES un kontrakts jāslēdz ar darba devēju. Tāpat, ja kāds garba devējs piedāvā darbu tikai caur aģentūru, Jūs sagaida Aleksandra pieminētie prieki. Reģistrējaties Linkedin, Indeed un tml. Ja nav slinkums pasēdēt pie kompja, Eiropā darbu var atrast jebkurš.