www.sudzibas.lv RAAP SIA Nekvalitatīva darbu veikšana

RAAP SIA - Nekvalitatīva darbu veikšana

Uzņēmumam tik uzticēta automašīnas BMW diagnostika, saistība ar vibrāciju pie noteikta ātruma. Par diagnostiku tika samaksāti 60 EUR. Servisa slēdziens- jāmaina motora balsti (spilveni).
Tika nomaiņiti abi motora balsti, bet vibrācija automašīnai tā arī nepazuda.

Īstais cēlonis/defekts- bojāts kardāna krustiņš, kā reuzltātā tika sabojāts arī kardāna karājošais gultnis.
Serviss sniedz neprecīzu automašīnas defektu diagnistiku, jo aizsargi zem automašīnas pat nav tikuši skrūvēti nost un vizuāla pārbaude kardānam arī nav veikta. Nenoņemot šos aizsargus defektu pamanīt nav iespējams.

Varbūt automātisko pārnesumkārbu remontu šis uzņemums veic kvalitātīvi (nemācēšu precīzi komentēt, jo nav bijusi saistība), bet naudu ta arī neatgrieza par neprecīzu bojājuma cēloni.

Kārtējo reizi pierādās, ka vairs nav servisu kuri strādā kvaliatātīvi, nevis kvantitatīvi. Viss jādār pašam... Kur paliek klientu intereses...?

R

Dainis 24.07.2018

Galvenais bija rakstā pieminēt, ka jums ir BMW :)