www.sudzibas.lv raap krāpnieki

raap - krāpnieki

Nožēlojams kantoris, specializēts automātisko transmisiju serviss. Negodīgi "kāsēji", neuzticaties, viņi netur savu vārdu, "mēs vislabākie, mēs visgudrākie, utt", bet aizmirst piebilst-dārgākie un nekaunīgākie. Stāsts banāls-nonīkst kārba, meklēju kur to saremontēt, dīleris iesaka Raap(?), aizbraucu, šķiet viss ir ok, tikai par izmaksām gan vēl neko nevar pateikt(?) Kā tad tā, serviss jau šancē daudzus gadus, bet "profesionālie meistari " neko konkrēti nevar pateikt, kad es trešo reizi dzirdēju frāzi-"vēl nevaru pateikt, cik tas maksā", tad es sapratu, kur esmu iekļuvis.Tās ir lamatas, uzstāju, lai nosauc aptuvenās izmaksas, tad "meistars" nedroši, stostoties nosauca summu(1500 Ls)!, vajadzētu pirmo iemaksu, lai varam sākt strādāt(no 2 kārbām taisīt 1). Kādas garantijas?, atbilde-nekādas, tas taču lietots agregāts! Tas nozīmē, ka "vislabākais meistars "negarantē sava darba kvalitāti!!! Nolēmu neremontēt, un tad pats interesantākais, lamatas AIZCIRTĀS. Piestādīja rēķinu par nepaveiktiem darbiem 300ls, samaksā un lasies. Veči, mēs vienojāmies par attiecīgiem darbiem, un attiecīgu summu(80 ls), ar ko izskaidrojama šī mistiskā summa? Atbilde-stāvvieta, 5 Ls par diennakti! Braucu uz servisu, zvanu, mēģinam vienoties, izsaku savas pretenzijas, šajā situācijā esmu ķīlnieks. Iesaistot juristu, jautājums tiek atrisināts par 170ls, bez apraksta, par veiktajiem darbiem, kārba izjauktā veidā bagāžniekā, bet vislabākais-bāka sausa 0!!! Tas ir nožēlojami. Auto saremontēju citur 7 dienu laikā par 800 ls, garantija 1 gads, bez nobraukuma ierobežojuma. Nebrauciet uz artilērijas ielu!

J

L luīze 31.07.2010

jā, ne tu vienīgais kuru ir gribējuši apdurīt. un arī ir apdurījuši. ko lai saka cilvēks kurš no mašinu remonta neko nejēdz, bet uzticās meistariem. man kārbas remonts izmaksāja 1200 un ar pusgadu garantiju.tagad veicot atkārtotu remontu citā vietā, izrādās tas ko Raaps teicās nomainām uz jaunām detaļām nemaz nav noticis.tādas tās lietas.

A Aigars 10.08.2010

Veči, kur tad Jūs pēc tam labojāt kārbas?

K Kristiāns 15.02.2011

Nu par ceņņiku nezinu, skatoties kādu kārbu taisi! Un kādai mašīnai! Ja gribi remontēt Audi variatoru automātu, tad arī 2000Ls ir normāla cena, protams ar garantiju un jaunām detaļām!;)

A ARNIS ZOBENS 24.11.2013

Es RAAP esm utaisījis kārbas divām mašīnām.
1. Chrysler LHS, 99tā gada. mufta un vel kāds tur štrunts, 320 LVL
Saņemot auto bija tukš aķis un nevarēja ielikt robā, jo kautkas remonta laikā bija noticis ar trosīti + 20 LVL
Pēc remonta bija problēma ka ieliek D un uzdod gāzi, tad ar sitienu aiziet, bet pēcak strādā ideali.
Aizvedu atpakaļ, neko nevar pateikt jo stradā labi, problēma bija tikai kad no rīta pirmo reizi uzsak braukt.
Braucu tā vairākus mēnešus, līdz ieslēdzās avārijas režīms.
Aizvedu uz RAAP. pieslēda kompi un parādīja Solinoīdu bloku. Izjauca, izradās ka varstā kautkādas drazas. Visticamāk dēļ jaunās eļļas, kas tika mainīta kap. remonta laikā un kādas nogulsnes noskaloja vai arī vienkārši slikti izmazgāta kārba. Nezinu, bet katrā ziņā no manis vel 120 LVL.
Nu bet pēc šīem pārbaudījumiem kārba strādāja kā šveices pilkstenis. Motoram bija 250 ZS, un es braucu diezgan agresīvi ar to govi. Domāju ka par to kārbu šī auto mūžā vairs nebūs jāsatraucās.
2. Mercedes E220, 2005. Raustijās, sakumā ieberzos ar dīzelistiem, kas teicās ka raustīšanās ir dēļ dīzeļa.
Aizvedu uz RAAP, konstatēja ka vainīga mufta, nedēļas laikā bija gatavs. Pirms maksāt naudu sākuma kartīgi iztestēju auto, jo bija jau pieredze.
Viss strādāja labi, cerams ka arī strādās.
Izmaksas 400 LVL

K Kicka 14.05.2017

Diemzel raap nav tik labs servis ka slaveja sevi. Mainiju ellu savam auto taja firma. Nepareizi ella un laikam ari nevisu izleja. Rezuljtat saboja atrumkarba. Remontejam cita firma izmaksajam 1000. Vairs nekad neiesu uz raap un citiem neiesaku. Strada krapnieki.