R-mebeles.lv (SIA "Reglaments") - pasūtījumu izpilde

Regulāri tiek kavēta pasūtījumu izpilde. Klienti tiek maldināti par pasūtījuma izpildes laiku, norādot, ka maksimālais izpildes laiks ir 2 (divi) mēneši. Savukārt, kad paiet 2 (divi) mēneši tiek paskaidrots, ka minimālais pasūtījuma izpildes laiks ir 3 (trīs) mēneši.
Slikta komunikācija un nav iespējams konstruktīvi atrisināt radušos situāciju. Pārdevēji nevar noskaidrot un sniegt klientam nepieciešamo informāciju, savukārt sazināties ar atbildīgajām personām nav iespējams.

Зачастую задерживается исполнение заказов. Клиента вводят в заблуждение о времени доставки товара, сначала говорят что максимальный срок доставки 2 месяца, а когда два месяца проходят говорят что минимальный срок доставки 3 месяца. Качество общения с клиентом оставляет желать лучшего, в итоге не возможно конструктивно разрешить сложившуюся ситуацию. Продавцы не могут выяснить и объяснить клиенту необходимую информацию, в свою очередь с людьми ответственными за доставку связатся не возможно.