www.sudzibas.lv R-Auto Darbi neatbilst vārdiem, neskaidras cenas, slikta apkalpošana

R-Auto - Darbi neatbilst vārdiem, neskaidras cenas, slikta apkalpošana

Raimonds Rutks, mob. tālr.: 29517119 no RAuto auto nomas - sarunāju nomāt Opel Movano busu 17.05.2013
- pa tel. apgalvoja, ka busa kravas nodalījuma dziļums ir virs 2m kā prasījām, bet izrādījas, ka 1.9m
- teica, ka uz nomu atbrauks ap astoņiem, bet atbrauca pēc deviņiem kaut gan zināja, ka jau tur gaidam... un pat neatvainojās par kavējumu - tā vietā bija lēns un izklausījās ne pārāk patīkami (un tā visu saskaršanās laiku - tā nav klientu apkalpošana pat elementārā pamatlīmenī)
- pa tel. runāju par ±560km nobraukumu, viņš - par 35Ls laikam par 400km nobraukumu, bet pirms līguma parakstīšanas paziņoja, ka cena ir 45Ls (ss.lv viņam vispār bija 20Ls minēti bez piebildes par cik km, tāpat arī mājaslapā - 30Ls diennaktī bez paskaidrojumiem) - kad protestēju, nometa cenu uz 40 no kuriem beigās vēl dabuju atpakaļ 5Ls kad nobraukums izrādijās 423km - sanāca kaut kāda mistiska runāšana par cenu kura pieauga ar katru brīdi tā vietā lai skaidri atklātu un paskaidrotu savas cenas - kaut kāda klientu ievilināšana minot mazus ciparus un tad pārsteigumi pēdējā brīdī kad laiks iztērēts, likts gaidīt un mums likties vairs nav kur, jo laika nebija meklēt vēl jaunas nomas :((
- lai pieņemtu busu, teica, ka pirmdien man pazvanīs, bet nepazvanija
- kad pats zvaniju otrdien ap desmitiem, teica, ka pazvanīs ap 12-iem, bet nepazvanija,- atkal nācās zvanīt pašam. Bet sarunāju laiku, aizbraucu, drošības naudu atpakaļ dabuju
Vienīgais pozitīvais moments saskarsmē - atvainojās par kļūmi busiņa motorā kas atklājās braukšanas laikā

I

S SergejsV 10.03.2015

Es ari esmu neapmierināts ar šo biznesmeņu darbību. Pieklājīga attieksme pret klientu līdz brīdim kamēr Jūs izvēlaties sev auto, tik līdz atdevu auto, saka skaitīt putekļus uz auto, prasīt vairāk naudas nekā bija sarunāts.
Finansiālās neskaidrības nav sliktākais, esmu īrējis busu ceļojumam (Ford Windstar 2001), rezultātā auto bija tehniskās problēmas kas tika izzinātas tikai ceļa, un bija bīstamas braukšanai.

S SergejsV 10.03.2015

Finansiālās neskaidrības nav sliktākais, esmu īrējis busu ceļojumam (Ford Windstar 2001), rezultātā auto bija tehniskās problēmas kas tika izzinātas tikai ceļa, un bija bīstamas braukšanai, par to netika mīnēts īres laikā. Kad tika runāts par to, atbilde bija sekojoša: ja es zinu, esmu braaucis, nezinu kāpēc tas notiek.

R Raimonds Rutks 23.05.2016

Rauto, Raimonds Rutks, mob. tālr.: 29517119

Negodprātīgs iznomātājs - līgumā dažādi nosacījumi, kurus izmanto savā labā, lai par auto nomu paprasītu papildus naudu: nobrauktie km, auto mazgāšana, nesmēķēšana (soda sankcijas).

Sarunāto tikšanās laiku kavēja, visas darbības notika lēni. Kad jāatdod drīšības nauda - tad ietur soda naudas.