R And R Pallets SIA - Krāpšana

Nostrādāju nepilnus divus mēnešus pie ši darba devēja R And R Pallets Sia. Par darbu holande solīja 75€ dienā strādājot no 7.30-17.00 no pirmdienas līdz piektdienai! Un sestdienās no 7.00-12.00 50€ dienas samaksu! Skaitīja katru nedēļu 200€ kOmandējuma avansu kaut kādu! Nu protams tas arī gandrīz katru nedēļu bija jālūdzas! Sākumā trīs nedēļas neoficiāli ka jau lielākā daļa nostrādāju par ko reāli par 3 nedēļām saņēmu 200€ tikai! Visu laiku solījumi un nekas vairāk! Pievienošu dienu grafiku kad tika strādāts un cik h tika ar sarkano datumi ir neoficiāli kad tika veikts darbs un ar zaļo kad tika oficiāli! Tātad galā nekas no tās solītās naudas netika samaksāts! Palika vairāk par 1000€ nesamaksajis! Un neesmu vienīgais kas tika tāda veida uzmests! Bija kam pat 2 mēnešus alga netika samaksāta!

Работяга 04.04.2020

latvijas uznemeji piedava stradat laukos, tas nozime ka uznemejiem naudas vairs nav, un est var to ko pats atradisi laukos..

T Turkey901 04.04.2020

Ko nozīmē, solīja?
Bija darba līguma ierakstīta šāda summa?!

P Peteris Meņģelis 04.04.2020

Sākumā pirmās nedēļas bija mutiska vienošanās! Pēc darba līguma noslēgšanas bija oficiālā h likme plus komandējuma nauda 46€ diena par cik darbs tika veikts Holande bet caur Latvijas firmu