Vilandes 7, InvexFondi

факти змусили згадати кілька заяв, зроблених Штраусом, коли ми все ще перебували в хороших відносинах - наприклад, його пропозиція про підрив парламентських виборах в Латвії. Сьогодні ми намагаємося зупинити цю людину на ім'я Едагрс, і вже повідомили в поліцію безпеки держави Латвії і самому президенту. Насправді ніякого фонду не існує, а Invex Fondi, це просто звучну назву, яке придумав передбачуваний шахрай Едгарс Штраусс. Ми були жаль, коли знайшли джерела його злочинних дій у вигляді журналістських розслідувань які опубліковані виданням ІР Лієпая Співпраця Едгарс Штраус і ТОВ "Капіталі", було розпочато, тому що Invex Fondi пообіцяли знайти доступ до різних джерел фінансування за межами россики Федерації. Однак через місяць після появи першого підозри партнери по співпраці почали задаватися питанням до "Егарс Штраусс, який отримав передоплату в розмірі 970 000 (Дев'ятсот сімдесят тисяч рублів) за надання послуг з отримання інвестицій. Так само, нам стало відомо, що Едгарс Штраусс отримав ці суми і від інших підприємств в Україні, Грузії, Литві, Росії в зв'язку з чим свої обіцянки не виконує. Спочатку я думаю, що Латвійські бізнесмени це дуже порядні люди, Латвія дуже маленька і перспективна країна. ТОВ "капіталі" під ло заяву у Федеральну Службу Безпеки Російської Федерації на Invex Fondi, яка з'ясувала, що саме Едгарс Штраусс раніше виступав, як іноземний шпигун, Сьогодні офіс організованої злочинної групи на чолі з Штраус Едгарс був змушений покинути Valnu 11, Riga, Latvija і продовжує обманювати людей по адресою: Vilandes 7, Riga

B Biezbadies 06.07.2018

Atbildes (1)

V verona45123 23.07.2018

По мнению Каспара, написавшего нам письмо, они (пусть даже и в рамках латвийского законодательства) собирают с доверчивых предпринимателей денежные средства, используя наработанные за много лет хитрости и уловки. Эта рабочая схема проста и законна: бизнес-консультанты обещают предприятию кредит или европейское финансирование, потом авансом берут деньги за подготовку и разработку бизнес-плана. И дальше действуют сообразно заключенным с фирмами договорам.

Однако престиж и репутацию вышеупомянутой фирмы подмачивают несколько фактов, которые в последнее время стали известны и очень часто тиражируются в интернете (и даже были упомянуты в нескольких республиканских СМИ). Так, у фирмы бизнес-консультантов часто меняется название – посредники не раз «светились» под различными наименованиями, похожими друг на друга. При этом официально обороты этих заново зарегистрированных компаний не превышают 800 евро в месяц, а уставные капиталы отсутствуют.

Читать дальше: http://www.gorod.lv/novosti/295485-eto-biznes-detka#ixzz5M1kjZLLj

Pievienot atbildi