Vilandes 7, InvexFondi

факти змусили згадати кілька заяв, зроблених Штраусом, коли ми все ще перебували в хороших відносинах - наприклад, його пропозиція про підрив парламентських виборах в Латвії. Сьогодні ми намагаємося зупинити цю людину на ім'я Едагрс, і вже повідомили в поліцію безпеки держави Латвії і самому президенту. Насправді ніякого фонду не існує, а Invex Fondi, це просто звучну назву, яке придумав передбачуваний шахрай Едгарс Штраусс. Ми були жаль, коли знайшли джерела його злочинних дій у вигляді журналістських розслідувань які опубліковані виданням ІР Лієпая Співпраця Едгарс Штраус і ТОВ "Капіталі", було розпочато, тому що Invex Fondi пообіцяли знайти доступ до різних джерел фінансування за межами россики Федерації. Однак через місяць після появи першого підозри партнери по співпраці почали задаватися питанням до "Егарс Штраусс, який отримав передоплату в розмірі 970 000 (Дев'ятсот сімдесят тисяч рублів) за надання послуг з отримання інвестицій. Так само, нам стало відомо, що Едгарс Штраусс отримав ці суми і від інших підприємств в Україні, Грузії, Литві, Росії в зв'язку з чим свої обіцянки не виконує. Спочатку я думаю, що Латвійські бізнесмени це дуже порядні люди, Латвія дуже маленька і перспективна країна. ТОВ "капіталі" під ло заяву у Федеральну Службу Безпеки Російської Федерації на Invex Fondi, яка з'ясувала, що саме Едгарс Штраусс раніше виступав, як іноземний шпигун, Сьогодні офіс організованої злочинної групи на чолі з Штраус Едгарс був змушений покинути Valnu 11, Riga, Latvija і продовжує обманювати людей по адресою: Vilandes 7, Riga

Bi Biezbadies 06.07.2018

Pievienot atbildi