Vai varat atpazīt krāpnieku?

Vai kādam ir pazīstams cilvēks, kurš sarakstē uzdodas - Denis Denisovs, izmanto e-pastu : [slēpt]@inbox.lv, mob. 20089024 ? Persona ielika sludinājumu par darba piedāvājumu celtniekiem Beļģijā, pēc tam veselu nedēļu māna ar solījumiem par izbraukšanu, un tad minot neticamu iemeslu pazūd.

E efeziese 18.05.2012

Atbildes (3)

R ri4y 26.05.2012

Ja tas ir tas Denis Denisovs, apmēram 24-28 gadus vecs, tad 2 gadus atpakaļ viņam bija 3 cilvēku grupējums, kurš Rīgas centrā zaga divriteņus un nodeva tos lombardā, daloties ar viņu ar naudu!

K Kristaps_Melkis 30.05.2012

Kādēļ krāpnieks? Šī nu gluži nav krāpniecība, bet gan rupja rīcība.
Katrā gadijumā paldies par informāciju, ja gadijumā pats uz ko tādu uzraušos, noteikti atcerēšos.

S smetigor 04.06.2012

Дмитрий, я так понимаю, что насчет контракта в Бельгии-это просто развод, хотя и не понятны ваши действия? Мы конечно же не пропадем без ваших "объектов".В принципе после беседы с вами сложилось впечатление, что вы люди порядочные (теперь это под большим вопросом), мы готовы были вам предложить не только помощь в реализации ваших объектов, но и предложить поучаствовать в наших европейских заказах. Ваш подход к делам не серьезен(25 мая уже прошло...) Совет на будущее-научитесь держать слово, не вводите никого в заблуждение, отключая свой e-mail и не вмешивайте к деловым разговорам детей-по вашему телефону отвечает ребенок-приучите его ко лжи с малолетства-будет моральным уродом, со всеми вытекающими последствиями! Удачи, "коллеги" Р.S.(Реальные строители с которыми вы встречались в Слоке)

Pievienot atbildi