www.sudzibas.lv Dentle Slikts serviss

Dentle - Slikts serviss

Pagājušā gada decembra sākumā pasūtīju no šīs kompānijas elektrisko zobu birsti, solīja atsūtīt līdz ziemassvētkiem. Saņēmu šī gada janvārī, ap 15 datumu, bet ne tādas krāsas kā pasūtīju, kaut gan pavadzīmē uzrādīta pareizā krāsa. Rakstīju uz norādīto e. Pastu par problēmu - atbildes nebija kamēr nesazvanīju pa telefonu. Solīja atrisināt un izsūtīt pasūtīto krāsu, bet nu jau ir 16. Februāris un vēl neko saņēmis neesmu. Vēlreiz rakstot e. Pastu - standarta atbilde -
"paldies par vēstuli.
Jaunā zobu birste ir ceļā pie jums, ja tuvāko divu nedēļu laikā neesat to saņēmis dodiet lūdzu ziņu. "
cik vēl jāgaida?

G

L Linda Stepanjana 13.12.2021

Labāk no viņiem neņemt zobubirsti- labāk ejiet uz parasto elektronikas veikalu- būs lētāk! Es paņēmu un man zobubirste izmaksāja 177 Euro. 15 Euro pati birste + 6 sūtījumi (ar diviem uzgaļiem katrā) pa 27 Euro. Nestādos priekšā, kā ir jāmazgā zobi, lai izmantotu 14 uzgaļus zobubirstes dzīves laikā! Ļoti vīlusies esmu! Ā- uz epastu nav jēgas rakstīt- 0 reakcijas- kad piezvanīju- nepamanījām ups...

L Liene 1993 26.09.2023

Protams ka uzgaļi maksās dārgāk jo tomēr kvalitatīva elektriskā zobu birste. Zobārsti rekomendē mainīt arī parastās zobu birstes ik pēc diviem mēnešiem, jo uzkrājas baktērijas kuras mes diemžēl neredzam...

Z Zaniite89 26.09.2023

Linda-vai tad uzgaļus jūs nemainat? Un parastā zobu birste tak arī ir jāmaina,tas ir tikai normāli😀 un cenas ir pat lētākas,kā citām firmām.

Pozitīva Atsauksme!
Tiešām ideāla Dentle zobubirste. Bija jādod nedaudz laiks, lai pierastu pie viņas, jo tomēr tā tīrīšana ir savādāka, bet līdz ko pieradu vienkārši ideāli un pie parastās zbb noteikti neatgriezīšos. :)

L Liene 1993 26.09.2023

Sveiki, Iesaku Dentle One Plus elektrisko zobu birsti noteikti. Uzgaļi nāk uz mājas paskastīti, nav jātērē laiks meklējot un jātērē lieki nauda par sūtīšanu
Ar cieņu Liene :)

Z Zaniite89 26.09.2023

Šodien saņēmu savu zobu birsti. Esmu sajūsmā. Skaista pēc skata,un vibrācija nav tik izteikta kā citām zobu birstēm

K Kristaps Turauskis 25.11.2023

Esmu ļoti, ļoti , ļoti neapmierināts. Glupības pēc pa telefonu piekritu pasūtīt šīs neadekvāti dārgās zobu birstes. Kad atnāca zobu birstes, sapratu, ka neesmu apmierināts. Sazvanīju viņus un lūdzu lauzt līgumu, viņi pateica ka tas nav iespējams! Kaut gan piedāvāju apmaksāt visu uzreiz! Teica ka tādas opcijas nav! Paši uzgaļi nāk pa 31 eur + vēl 5 eur piegāde.
Nepatīkami, ka ir kas veido tik …. Uzņēmējdarbību!

I Ilze Turkova 15.02.2024

Ļoti NEIESAKU. Briesmīga attieksme. Atsūtīja uzgaļus,bet nebija skaidrības par pasta izdevumiem. Teicu ka neapmaksāšu kamēr nebūs atbilde. Neparzvanīja. Atnaca jau rēķins ka soda nauda klāt 5 eur,samaksāju tekošos rēķinu bet soda naudu neapmaksaju jo viņi neparzvanīja laicīgi. Ielika mani inkasso. Nožēlojams kantoris. Super neizdevīgi. Nevienam neiesaku šo cilvēku čakarēšanu.

A Austra 08.04.2024

Neiesaku! Zobu birste salūza pēc nedaudz vairāk kā gada, un zvanot, atruna, ka garantija tikai uz gadu. Uz PTAC enerģijas nav doties, nav tā sliktā produkta vērts. Uzgaļi bieži kavējas. Kamēr uzgaļi vēl sūtās, jau uz e-pastu nāk draudi, ka rēķins nav apmaksāts. Lielāka ņemšanās nekā labums.