www.sudzibas.lv Dentle Slikts serviss

Dentle - Slikts serviss

Pagājušā gada decembra sākumā pasūtīju no šīs kompānijas elektrisko zobu birsti, solīja atsūtīt līdz ziemassvētkiem. Saņēmu šī gada janvārī, ap 15 datumu, bet ne tādas krāsas kā pasūtīju, kaut gan pavadzīmē uzrādīta pareizā krāsa. Rakstīju uz norādīto e. Pastu par problēmu - atbildes nebija kamēr nesazvanīju pa telefonu. Solīja atrisināt un izsūtīt pasūtīto krāsu, bet nu jau ir 16. Februāris un vēl neko saņēmis neesmu. Vēlreiz rakstot e. Pastu - standarta atbilde -
"paldies par vēstuli.
Jaunā zobu birste ir ceļā pie jums, ja tuvāko divu nedēļu laikā neesat to saņēmis dodiet lūdzu ziņu. "
cik vēl jāgaida?

G

L Linda Stepanjana 13.12.2021

Labāk no viņiem neņemt zobubirsti- labāk ejiet uz parasto elektronikas veikalu- būs lētāk! Es paņēmu un man zobubirste izmaksāja 177 Euro. 15 Euro pati birste + 6 sūtījumi (ar diviem uzgaļiem katrā) pa 27 Euro. Nestādos priekšā, kā ir jāmazgā zobi, lai izmantotu 14 uzgaļus zobubirstes dzīves laikā! Ļoti vīlusies esmu! Ā- uz epastu nav jēgas rakstīt- 0 reakcijas- kad piezvanīju- nepamanījām ups...