Vai var labi nopelnit uz zemenu lasisanu?

Butu jauki ja kads atbildetu kurs ir bijis zemenu fermas !!! un lasijis zemenes !! To ka darbs ir gruts to esmu lasijis daudzas vietas !!! Bet vai ir iespejams nopelnit labi uz zemenem ja es to darisu pirmo reizi ? Paldies par atbildem !!

X XxX 29.03.2009

Atbildes (5)

R Raivo 29.03.2009

Cik saprotu taisies lasiit lielbritaanijaa,taad teikshu,kaa ir nee nevar nopelniit!Un vispaar tagad labaak nekusteeties no vietas,jo kriize ir ne tikaj latvijaa.

X XxX 29.03.2009

Vispar nevar nopelnit ?? pat minimalo nevar salasit ? :( es jau esmu Te liebritanija .. moka zinkariba cik tad var aptuveni dabut nedela !!!

D devo4ka 30.03.2009

Cik es esmu dzirdejusi no paziņam--vissmagākais darbs,ko vien var piedavāt,pat saka,ka samaksa nav to verta.....bet ja pie mums Latvijā vispār nav darba,vai tad ir liela izvele???

L Loreta 31.03.2009

ES zinu reālu gadījumu, kad meitene lasīja 'ekoloģiski tīras'(tā viņai teica) zemenes un tā sabojāja savu redzi, ka tagad ir invalīde!!!!

J Juris 19.04.2009

Ko Jūs Te visi muldat slaistu bars-un kā var nopelnīt,tikai šausmīgi sanāk raut.Pagāšo gadu strādajot majās sūtīju ap 1000Ls.Tagad atkal braucu maija beigās uz ogām.Iesaku pirms braucat strādāt-mājās pavingrot kādus 1500 pietupienus dienā,un piestrādājat ar presītes vingrojumiem.Pāris fastumgēlus,Liotonus līdz-pirms izejat strādāt iesmērējat muguru un kāju ceļgalus un pirmā vakarā ierodoties tuneļos atkal iesmērējaties,esmu to visu uz sevīm jau izprovējis-un problēmu nebūs.Ja nevarat turēt slodzi,labāk nebrauciet.

Pievienot atbildi