vai kāds zini šo personu,piedāvā naudas aizdevumu?

Dainis Umbraško ,pers;kods 020187-12116,saucās kredīts 318.

T Tanita 26.02.2011

Atbildes (8)

Z Zinaida 01.03.2011

Bil u mehja nedavho , ja emu otsosala .

I ivete 15.03.2011

Nu pastāstiet,varbūt tiešām kāds ir saskāries ar to Daini? Nu dikti jau piedāvā aizdevumus.Vai kārtējais krāpnieks?

Z zzuzanna 24.03.2011

man ir bijis sakars, es vinjiem aizsutiju 40ls, pec tm ne atbildi, ne aizdevumu nesanjemu, vienigo atbildi sanjemu, ta bija, ka finasu menedzeris esot arzemes, kad atgriezisoties, tad aizdevumu parskaitisot, bet nu ir pagajusas 2 nedelas un es nekadu zinju neesmu sanjemusi, ko nu tur vairs skaidrs ir tas , ka kadam mani 40 ls sagadaja pelnu!cilveki miljie domajiet, pirms uzticaties siem krapejiem!

R rrggrgrgr 02.04.2011

mulkisi,tas uzreiz ir skaidrs ja prasa prieksmaksu-tad krapnieks,lai ka nedievotos,ka vins av no tiem sliktajiem....

I Ilze 14.04.2011

Neuzticieties nevienam privātaizdevējam!
Viņi izkrāpj priekšapmaksas 1Ls, 5 Ls un pat 40 Ls un kad naudiņa kešā, uz īsziņām un telefona zvaniem neatbild, pat e-pasta adresi izdzēš un pazūd.
Neuzticieties šiem krāpniekiem! Jā, solīt viņi māk pārliecinoši!

Vai šeit var satikt kādu bezmaksas juristu, kas varētu dot padomu sarežģītā dzīves situācijā?

A aivis 04.06.2011

viens no viņiem ir EDGARS GOTFRIDSONS LIEPĀJĀ

I IVETA 25.09.2011

Umbraško atkal ir uzradies un sola kredītus,vai kāds no viņa ir dabūjis naudu?

S sandra 17.10.2011

kur var dabut normalu kreditu?

Pievienot atbildi