sudzibas

Ka notiek izvertesana sudziba ir reala vai konkurentu nelietigs meginajums nomelnot?kas dzesh sudzibas sija portaalaa?? Kaa tas notiek?pie ka jagriezas? Apliet var jebkuru ar jebkadam pasakam bet ir ari jabut kkadai kontrolei

N Nastja vazelin 29.01.2014

Atbildes (2)

N notarials 03.02.2014

Neviens neko te nekontrolē. Mierīgi var apliet ar dubļiem gan juridiskas, gan fiziskas personas. Tu man nepatīc, es par Tevi sarakstu zilus brīnumus un viss kārtībā...

V Vents.W 09.02.2014

Jā, noliet ar mēsliem jau viegli, bet pēc manas pieredzes, sūdzās tie kas negrib vai neprot strādāt. Varbūt ir arī kāda pamatota sūdzība, bet kas Jums liedz pašiem meklēt darbu. Par kompāniju GRP varu teikt tikai labu. Mans pirmais darba devējs Skotijā, kolosāls šefs un biroja darbinieki. Uzticieties viņiem.Tagad strādāu jau trešo gadu un bez kompānijas starpniecības, bet joprojām uzturu kontaktus ar šiem brīnišķīgajiem cilvēkiem .
Vents.Skotijā.

Pievienot atbildi