Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca - Slikts ārsts

22. Gada maija taisīju operāciju kājai (lika potītē implantus) pie traumatologa mārcis jēgers. Lai cik sākumā likās labs ārsts, to nevaru teikt tagad. Ir pagājis vairāk kā gads pēc operācijas, bet viņš nevēlas atzīt savu kļūdu, operācijas laikā, un mēģina novelt vainu uz ko pa visām citu, piemēram ka man sāp mugura nevis kāja. Un vaira kājai neko nedari, ne sūta pie ārstiem lai skatās tālāk kas pa vainu. Neko. Tikai ieciklejies ka vaina ir mugurā. Kaut vai man nekad nav sapejusi mugurā un arī šobrīd nesāp. Kad nomainīju ārstu. Viņš teica ka jātaisa velviena operācijas kur jālabo jērega kļūdas (jāpārliek implanti) tā jau ārsts labs, bet nemāk atzīt savas kļūdas un tas labot.

09.11.2023

D

Velvetpopstar 09.11.2023

Grūti ir atzīt savas kļūdas, sevišķi, ja esi ārsts.