Polyglot skola

Sveiki! Gribēju uzzināt par polyglot skolu, (angļu) valodas kursiem. Vai kāds jau ir tos apmeklējis? Kādas ir atsauksmes? Negribās mest vējā kādus 50 lvl

V Verona 17.08.2011

Atbildes (5)

M Mila 15.02.2012

Dobrij denj,
Ewe ne uchilasj v etoj wkole, no v nachale dekabrja kupila kupon na kursi francuzskogo v etoj wkole, prowlo uze pochti 3 mesjaca, a oni ne zvonjat, pojasnjaja eto tem, chto ne mogut gruppu nabratj. Neznaju, skoljko ewe mne pridjotsja zdatj i chesno govorja uze osobo i ne hochetsja idti i uchitsja v takuju wkolu.

J jekabs 22.03.2012

Labdien!
Nopirku kuponu uz uz angļu valodas kursiem iesācējiem. Teikšu atklāti, nekad nedariet tādu muļķību, nepērciet uz ilgāku laiku, pēŗciet uz mēnesi, tad sapratīsiet vai jums patīk vai nē, tad vismaz tas nesitīs pa kabatu. Man nepaveicās, gaidīju trīs mēnešus kamēr nokomplektēja grupu. Un tad vēl mani neapmierina kā tiek mācīts, bet darīt jau neko nevar, naudu atpakaļ nedabūšu. Es jau nu ieteiktu labāk šajā iestādē nemēģināt iemācīties kādu valodu. Arī meitenes, kas skaitās administratores, vai nu kā lai viņas sauc, nav no tām laipnākajām. Sajūta, ka tu esi, lai viņām būtu ko darīt. Nu otrreiz šajā kantorī neko nemēģināšu darīt.

Z zemene77 23.03.2012

Sveiki!
Varu tikai piekrist iepriekšējā raksta autorei. Šo skolu neiesaku, bet tas jau no manas personīgās pieredzes. Varbūt Jums viss apmierina un ir tā kā bijāt iecerējuši. Man ir liela vilšanās par visu, kas notiek šajā polyglot skolā. Neiesaku pirkt tā saucamos kuponus, kas šajā skolā ir - vismaz angļu valodā. Es uzskatu, ka ieberzos pa pilnu programmu. Administrātores ir vienkārši nepieklājīgas un katru sūdzību uztver saasināti un pat neatvainojas, kur nu vēl apsolītos laboties. Flomīši ar ko rakstīt nav, magnetafonā nav, telpas neuzkoptas. NEIESAKU!!! Bet Jūs darat, kā ziniet!:))

T taNii 08.03.2023

Vissdrausmīgākais apmācību centrs ever. Skolotāja Rita Feigina vienkārši neatbilst savai kvalifikācijai, totāli zaudēts laiks...

A Alexandra 17.05.2023

Es pabeidzu saja skola anglu valodu kursus (lower intermediate) , man bija loti laipna un uzmaniga pasniedzeja, uz visiem neskaidribam un jautajumiem atbildeja ar prieku, nesaprasanas vispar nebija, viss korekti un pareizi , loti labs ieguldijums no manas puses, materialus sagatavoja un izsniedza pirms macibu sakumam, ar skolotaju un gruppu bija tikai attalinatas nodarbibas (zoom platforma), tada veida macities visvairak nepatik , bet tiesam esmu 100% apmierinata, beigas sanemu savu diplomu un aizgaju macities talak, polyglot skolu iesaku

Pievienot atbildi