Krāpšana internetā

Labdien, kā rīkoties, jatprece ir pasūtīta interneta veikalā, bet nav preces un nav arī veiktransakcijas nr. Et22096ldrzm8g
klients 1709257 Santosa Valaine
konts eur lv65 parx 0017 0925 7000 1
saņēmējs sp * vozeto ahus se ft05wjf0
maksājuma detaļas 03/04/2022 490847******0238 mcc-5621 ref: 964055
jūsu pirkums izpildīts ar valutēšanas datumu 06.04.2022
pārveduma summa: eur 34.95ala adrese?

S Santosa Valaine 22.04.2022

Atbildes (7)

Life_is_life 15.05.2022

Ibanka raxtit naudas atmaksas iesniegumu

B biznesaklients 11.06.2022

Varbūt personas datus arī ielieciet sūdzībā visu apskatei?

V Vineta Čamane 01.08.2022

Labdien, interneta veikals www.mondego.lv . 12.07.nopirku preci (naudu samaksāju paysera, ko arī saņēmu e-pastā kā apstprinājumu, ka nauda ir nosūtīta Mondego) , bet līdz šim no Mondego nav nekādu ziņu ne par pasūtījuma izpildi, ne ko vairāk. Uz e-pastiem neatbild, norādītais telefona numurs neeksistē. Šķiet krāpniecība . Neiesaku neko pirkt.

V Vineta Čamane 01.08.2022

Atrisināts! paldies Mondego.lt. Lietuvas interneta veikals atbildēja, atvainojās par kavēšanos .

E Eva. 24.08.2022

Labdien es te visu laiku rakstu sūdzības pa krapšana draugiem lv. E un partneri. Es jau no maija 14 datumā gaidot naudu apakaļ bet viņi neliekas ne ziņas. Vārds ir Elvis Vītols un Rinalds Vītols. Abi brāļi ir krāpnieki. Es te viņiem rakstīju bija atbildes ka viņi parmacot teroristus kas katru dienu prasa savu naudu apakaļ . Bet nekādu ziņu nedod. Vēlētos to naudu dabūt apakaļ. Viņu telefonu numurs28735730

E Eva. 24.08.2022

Sia e un partneri latvija. Adrese lakstīgalas "1,,rītausmas, Īslīces pag . Bauskas nov. Lv3901

E Eva. 14.09.2022

Labdien tā arī no krāpniekiem nedabūju naudu apakaļ. Jo viņi pateica ka nebūs naudas man pa sūdzēšanās. Ko lai ar tiem krāpniekiem dara. Rinalds Vītols. Nedomā adot naudu. Jo tā arī pateica lai negaidot.

Pievienot atbildi