Kad atvērs tuneli

vai kāds nevar pateikt kad atvērs to jaunizrakto tuneli starp Stokmanu un staciju.lūdzu atbildiet vai vismaz izsakiet minējumus kapēc tas ir ciet un jāiet pie sarkanās gaismas jāmaksā tik sodi,jo vilcienu taču negribās nokavēt.

A albis 20.09.2009

Atbildes (9)

P pufa 20.09.2009

Es domāju, ka mums visiem draugiem jāsanāk ar lāpstām, kas nu kuram ir, varbūt pat kāda smagāka tehnika, un jāsāk rakt pašiem.

A albis 20.09.2009

čau Pufiņ! ziņās teica ka tur ir izrakts bunkurs čekas maisiem,bet tie lifti tos maisus ceļ ārā un iekšā.

H Hugo Djego 20.09.2009

Viņi jau nerok speciāli,lai varētu sodīt.Rīgā vienas maksas auto stāvvietas/kaut kur centrā/kas ari nereti pilnas.Citur nekur apstāties nedrīkst,citādi sodīs.

A albis 21.09.2009

Hugo tu jau nesaproti ap ko lieta grozās,tas ir gājēju tunelis,kurš jau ir gatavs pastaigām,bet vēl ir ciet.tāpēc tur jau ir tā ņepoņatka,jo bišku tālāk ir gājēju pāreja ar luksoforu, kas bremzē gan satiksmi,gan gājējus,un tā ir cīņa ar saatrēgumiem Rīgā.

P pufa 21.09.2009

kam celt iekšā, ja ceļ ārā, kaut kas tur nav tīrs...

J Jānis 23.09.2009

Šmējies zeltu rok mosh, vai arii dzintara zaali atrada :D

L Laima 28.09.2009

dzintara zāli! :D Labs.

H Hugo Djego 29.09.2009

Nu,Jūs kā zinat-varat līzt pa apakšu,es provēšu barukt pa augšu :))

A albis 10.10.2009

vairāk stulbības nepieņemu,tunelis ir vaļā šodien pa to gāju,un vēl teica pa radio.

Pievienot atbildi