Испания-Валенсия

U menja takoj vopros etj li tut takie ljudi kotorie podovali objavlenja po povadu raboti za granicej,i vam zvanila zenwina po imeni Svetlana i predlogala rabotu v Ispaniji-Valensiji na sbor mandarinov.

м Мария 17.09.2009

Atbildes (13)

м Мария 17.09.2009

otzovitesj kto nibudj

š šeherezade 17.09.2009

Bet tas taču jau sen zināms,ka arī Spānijā esot tāds pat bezdarbs kā pie mums!!!!Es neticu tiem Spānijas darba piedāvājumiem.....:((

P pufa 17.09.2009

Ja atozvalas! es ar esmu dzirdējusi, ka uz Spāniju labāk nebraukt, tur jāvergo ne pa jokam un drausmīgi dzīves apstākļi, ja arī dabon tur darbu, tad jau labāk uz Angliju, tur cilvēcīgāk.

м Мария 19.09.2009

sliwatj toze moizno mnogo cego

J J 20.09.2009

Moj djadja takze kogda-to pitalsja ehatj na zarabotki imenno v Valenciju na mandarini i prosil peredatj vsem, ctob NE EHALI!Tam nakalivajut i s oplatoj i s ziljem,tam nasi ze mestnije zizvut na ulicah i ne mogut vernutsa!

N Natalija 20.09.2009

Naivnie ludi!4tobi ne lohanutsja s Ispaniej,nado dokumenti oformlat dolgo,zdat razresenija dolgo:(ne tak vse prosto,bez znanija jazika rabotu tam ne najti!esli kto-to predlogaet,eto lohotron polnij!!!

A albis 20.09.2009

es dumaju čto tas ir murgains priekštats par labu darbu Spānijā,jo īstenībā MANDARĪNI UN VALENSIJA,tas ir šifrēts segvārds istai vietai,respektīvi KOLIMA UN UPE,OGLES.

м Мария 21.09.2009

vopwem ja poedu,risknu :)

A agnese 21.09.2009

brauc! tur jau man ējie sēž bez darba mēnesi! Vajadzētu sasēdināt visus šitos vervētājus uz Spāniju. Lopi ne cilvēki! Pašus aizvest, lai strādā! Viņu bizness ir aizvest, uz to viņi labi pelna. Atceries!

K Krisss 22.09.2009

zajdi na valsts nodarbinatibas agentura,po4itaj pro Ispaniju.:)))

S sdgsg 23.09.2009

kārtējais auns uzrāvies, nu ko jūs ar tām ārzemēm, tur daudzviet ir bezdarbs lielāks kā pie mums, bet var atrast darbu, bet LIEKAT AIZ AUSĪM, KA NEUZTICIETIES TIEM, KURI PIEDĀVĀ DARBU ĀRZEMĒS AR TELEFONU VAI E-PASTU STARPNIECĪBU. PASKATIETIES KĀDU PERSONĀLA ATLASES UZŅĒMUMU, KUR TIEŠĀM VARĒSIET ATRAST, NU VAITAD JŪS CILVĒKI ESIET DEBĪLI UN NESAPROTAT, KA VISI TIE KURI NAV OFICIĀLI UZŅĒMUMI AR LICENCĒM - IR KRĀPNIEKI, UN JŪS VARBŪT ABRAUKSIET, BET TUR NEVIENA NEBŪS VOT!!! un starp citu - mandarīnu novākšanas sezona ir beigusies!!!

A agnese 23.09.2009

Piekrītu, bet vedējs bija paziņa...lūk aŗī paziņām nevar ticēt.Viens, bet. Sezona tūlīt sāksies,

T toms 19.10.2009

Tiesi sezona saksies uz ko??uz sipoliem vai salata griesanu??

Pievienot atbildi