darba deveja tiesibas

labdien.sakiet ludzu vai darba dievejam ir tiesibas pec katras in venturas nonet naudu ja vinam ir lieli minusi pec tas??paldies

S svetlana 19.12.2011

Atbildes (3)

J janis 20.12.2011

Nav.

Likumsargs 23.12.2011

Tas ir atkarīgs no tā, kā jums ir noslēgts darba līgums.

J jantarpins28 09.02.2012

Griežos pie visiem civēkiem, kas lasa šo rakstu ar lūgumu pēc palīdzības. Saprotu, ka naudas grūtības ir ļoti daudziem cilvēkiem, tāpēc priecātos pat par simbolisku naudiņu- tik cik katrs var, un pa visiem kopā es ticu, ka kopā mums izdosies savākt.Mums būs ģimeenes pieaugums nevaram iegadāties mantas bērniņam! Es esmu otras grupas invalids un mana sieva ir3.grupas invalīde no pensijas nesanāk nopirkt visu! Ļoti ceru uz līdzcilvēku atsaucību un palīdzību. metina gaidama aprili 23, mums ir vajadziba gultina un ratini, ka ari citas bernu lietas
palidziet manai maminai un tetim un gaidajam masinai

Janis Vjaters 031083-11008
Bankas konts
LV81HABA0551020203174
variet rakstit mums uz e pastu [slēpt]@inbox.lv

Pievienot atbildi