Braucienu skaita tēma - apzagšana

Labdien ! tikko pirms apm.pusstundas šodien speciāli gāju uz autobusu staciju, lai uz Grobiņas braucienu kartes papildinātu 40 braucienus, samaksāju , izdeva čeku, uz kura ir redzami 40 braucieni un samaksāts 28.80. pēc 15 min.kāpu autobusā, un nopīkstinot pie kasieres, uzrādās, ka esmu tikai par 20 braucieniem samaksājusi. kā tas iespējams ? Saku kasierei,ka nav riktīgi kaut kas ar jūsu aprātu. Šī saka, ka vaina pie papildināšanas autobusu stacijā.. Man darbs ir otrā Liepājas galā, un galīgi nav laika klejot uz tālsatiksmju autobusu staciju, lai noskaidrotu. Bet pati saprotu, ka vaina ir autobusa kasieres aparātam. Vai vispār nekur nekas nav noregulēts pareizi. Lūk, 21.gs., grib nezin ko modernizēt, bet sataisa kļūdas vai nedara neko grobiņnieku labā, lai netraucēti varētu braukt uz liepāju strādāt. Cik cilvēku jau nav sūdzējušies, un nekas nav darīts, lai noregulētu un likvidētu šo bardaku.! Tā ir atkal strādājošo apzagšana.! Ar cieņu, Grobiņas- Liepājas strādājošā pasažiere.

D Darbiniece 03.03.2020

Pievienot atbildi