Autoskola KRISTINE

Autoskola Kristīne reklamē zemūdens maxajumus, taču par maxajumiem ne kvītis, ne kases čeku, pēc draudiem tik negribigi izsniedz,,,

R RUTVARS 27.11.2009

Atbildes (28)

L Lili 23.06.2010

Šai autoskolai eksāmenu nolikšanas procents ir tikai 73%, kas neatbilst noteikumu prasībām, tā kā domājiet paši piemērs: pasniedzējai uzdevu man interesejošu jautājumu - atbildi vēl līdz šim neesmu saņemusi.

L Liina 23.06.2010

šai ''autoskolai'' noliksanas procentz neatbilst prasiibam

N Nepāķis 23.06.2010

šai ''autoskolai'' noliksanas procentz neatbilst prasiibam

A antra 19.11.2010

Man tikai gribētos zināt, kāpēc Jūs (tie kas nomelno šo autoskolu), tur mācījāties. Svētā mierā varējāt mainīt autoskolu un instruktoru. Mūsu laikos cilvēki ir tik neiecietīgi, riebiegī. Ja ir kādas nesaskaņas tad kā pieaugušiem cilvēkiem jārisina savā starpā nevis caur sūdzībām.lv. Tas ir bērnišķīgs pasākums. Un citiem iesaku pirms lasīt šīs muļķības labāk pašiem pārliecināties. Par visām autoskolām raksta dažādas draņķības, bet cilvēki tik un tā iet un mācās. Tāpēc ceru ka tiem kas lasa šos suņu murgus ir savs viedoklis. Kristīne ir super jauks cilvēciņš, un braukšana ar viņu ir kā atpūta nevis stresa pilns pasākums. Paldies Tev, Kristīn, ka esi tik forša un Tava autoskola zels un plauks, lai nīdēji aizrijās.

D dana 31.12.2010

beidzot varu iedrukat komentaru jo VARKAR DABUJU TIESIBAS,tiesi macoties pie Kristines!!!!!!!:)
Nomelnotaji ir vnk slinki,ari mana grupa bija paris kuri samaksaja un ta ari pazuda-laikam domaja ka zinasanas galva ar karoti ieliek!!!
Pirms tam pie stures biju sedejusi 3 reies,Krsitine man visu iemcaija sakot ar benku regulesanu beidzot ar brauksanu-
un nu tiesibas kabata!Nemaz negribu zinat kadi ir citi instruktori-jo man bija paveicies ar Kristini!
Kristin,ja tu lasi-lai tev veicas!!!!Un velreiz paldies ka palidzeji man iegut tiesibas nepilnos 4 mēnešo.

E Edza 11.12.2011

Loti laba autoskola tiesam iesaku! Neko lieku neesmu maksajis ,izlasiet ligumu pirms parakstiet tad nebus parsteigumu! :)

B B Bērziņš 05.04.2016

Lasu saraksti un smejos,ja man nav ,tad tev arī nebūs....

Es jau apsveru domu stāties šinī auto skolā un ja pat arī nedos čeku ,galvenais lai tiesības kabatā... kretīniskie skauģi...

š šoferīte 07.12.2017

Man personīgi par " kristīni autoskoli" kas atrodas Rīga ir tikai labākas atsauksmes, un atmiņas, super administrācija, kas patstāvīgi meklē risinājumu, lai pēc iespējas vairāk palīdzētu , tiem kas mācās vai strāda, es mācos pie pasniedzējas vizbulītes, teikšu godīgi, tas ir zelts ne pasniedzēja, tik viegli un saprotami visu paskaidro, Instruktoriem cepuri nost, Tāda pacietība ir reti kam.Runājot par izmaksām esmu iekļavusies skolas izmaksas apmēram 390 euro,
bet ir arī otra skola "Autoskola kristīne" Nejauciet skolas draugi, tās ir divas dažādas skolas.

Pievienot atbildi