AS 4FINANCE vs. CREDITREFORM

Labvakar!Vēlos saņemt atbildi no kāda, kas kut ko saprot par šo tēmu, jo nav man ne jridisku zināšanu, ne iepriekš nācies saskarties ar šādu situācju. Manas parādsaistības tika nodotas CreditReform, kā rezultātā tika apzvanīti mani ģimenes locekļi un informēti par manām kredītsaistībām. Šie ģimenes locekļi nebūt nav no tuvākajiem, tādi ar kuriem es bieži sazinātos. Jautāju CreditReform par to, kur viņi ņēmuši šo kontaktinformāciju, saņēmu atbildi, ka šie tālruņā numuri norādīti manā līgumā ar 4Finance. Zvanīju uz šo iestādi, kur man paziņoja, ka vienīgais norādītais telefona numurs ir manis pašas. 4Finance arī paskaidroja, ka varētu būt tā, ka šie ir parastā telefona numuri, kuri atbilst manis norādītajām adresēm. Gribu piebilst, ka šie numuri ir privāti mobilo tel.nr. un tiem ar manis norādītajām adresēm nav nekāda sakara. Tie, kas dzīvo manis norādītajās adresēs nav saņēmuši nevienu zvanu, bet zvanus saņēmuši tādi radinieki, kuri dzīvo pilnīgi citās pilsētās un ar kuriem man nav bijis nekādas saistības ne finansiāli, ne kā savādāk. Uzgāju šādus likumus:11.pants. Saziņas līdzekļi(1) Ja likumā nav noteikts citādi, ar parādnieku sazinās, izmantojot tos saziņas līdzekļus un kontaktinformāciju, kas norādīta kreditora un parādnieka noslēgtajā tiesiskajā darījumā.(2) Ja parādnieks nav sasniedzams, izmantojot šā panta pirmajā daļā minētos saziņas līdzekļus un kontaktinformāciju, vai ja to ir lūdzis pats parādnieks, kreditors un parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs izmantot kontaktinformāciju, kas tam ir kļuvusi zināma vai iepriekšējās sadarbības laikā izmantota saziņai ar parādnieku.(3) Ja parādnieks nav sasniedzams, izmantojot šā panta pirmajā vai otrajā daļā minētos saziņas līdzekļus un kontaktinformāciju, saziņu ar parādnieku īsteno rakstveidā, nosūtot nepieciešamo informāciju uz parādnieka deklarētās dzīvesvietas adresi.Tad sanāk (pēc 3. daļas spriežot), ka CreditRefom drīkst apzvanīt manus draugus, radus un kaimiņus un iztaujāt par mani, manu atrašanās vietu utt., ja vien ir spējīgi atrast saistību starp mani un šiem cilvēkie, kā arī viņu tel.nr.?

M Magdelēna 13.02.2013

Atbildes (1)

Likumsargs 13.02.2013

Izlasiet un izstudējiet Ārpustiesas parādu atgūšanas likumu un rakstiet iesniegumu PTAC!

Pievienot atbildi