"QUATTRO Motors" - Servisa darbs

Mainīju granātai gumiju jo skatē nelaida cauri-esot plaisa. Nu sameklēju servisu,aizbraucu nu priekšnieks ar kuru runāju tāds patīkams,atdevu savu mašīnu uz remontu. Gumiju nomainīja, 20Lati samaksāju un braucu uz skati,izgāju ar to vis kārtībā,pēc mēneša ņēmu riepu nost jo supports kaut ko niķojās,Skatos tā gumija ko servisā mainīja pa vidu pilnīgi kā pārgriezta uz pusēm vis uz riņķi,pieļauju ka bija brāķis,otrā dienā aizbraucu uz to servisu lai nu novērš to kļūmi jo tomēr ne mana vaina tur ir. Īsāk sakot aizgāja tā ka pieprasīja man maksā otrreiz jo pats esmu viņu saplēsis,no kā protams atteicos,izlamājos ar viņiem au aizbraucu. Radās tāda sajūta ka tas ir kā pagrīdes kaut kāds servis jo firma darbojas kā uz izputēju uzstādīšanām, bet tas servis sanāca ka iebraukšana ir kaut kādā pagalmā no senču 11. puses.Un vēl kad pajautāju vai tas ir normāli ka to gumiju granātai nostiprina ar parastāko plastmasas savilcēju kā tādus vadus jo viņiem tak nāk līdzi dzelzs savilcēju,vispār atteicās ar mani vairs runāt un pasūtīja mani tālāk atklātā tekstā, "ko tad es braucu pie viņiem ja tāds meistars esmu?!"