www.sudzibas.lv Qnet Krāpšana

Qnet - Krāpšana

Vai jūs atbalstāt publisko prāvu šiem neliešiem, kuri liek ņemt kredītus, pa savam ievilina šajā naudas piramīdā? Kā tikt galā ar sava bērna "izskalotajām" smadzenēm, kurš par to tikai smaida un saka, ka tas jau tika brīdināts? Citi saka, ka ir hipnotizēti...
Brīvības gatvē 144 ir zem cita karoga.

Kā palīdzēt savam nu jau pieaugušam bērnam, kuram jau 18 gadi?

_

Komentāri (10)

Kolta 16.09.2019

Tāda lūk izaug "neaizkaramo" bērniņu paaudze.

G [email protected] 16.09.2019

Koltai vēl tas priekšā, kad viņas bērns var tikt tādā vai citā shēmā ievilkts! Kas nezin vārdu nozīmi, kam ir spēks, tad lai "ēd " savas sekas no izrietošām domām! To es tev novēlu!

G [email protected] 16.09.2019

Ja vecāki būtu tik zinoši, ka šādiem gadījumiem ir jāsagatavo bērni, tad sen tas tiktu izdarīts! Ne visi zin, kuros gadījumos un "netīrumos" viņu atvases slābeni kļūs.

G [email protected] 16.09.2019

Protams, ka atbalstu. Valdība jua pieļauj ātros kredītus, kurus vēja ātrumos vajadzētu likvidēt. Ja tādu nebūtu, nebūtu arī iespējas tos dabūt jau 18 gados, kuros citi vēl it kā pieaugušie ir vēl bērni!
Valdība pie ir 200% līdzvainīga!

Pacco_al 16.09.2019

Jā Kungs tas Dievs arī ir līdzvainīgs, jo kopā ar dvēseli prātu neiedeva.

Kolta 16.09.2019

Varbūt bērnus vajadzētu audzināt tā, lai nebūtu vēlme ņemt kaut kādus ātros kredītus, izskaidrot pašiem, pie kā var novest šāda veida aizņēmumi. Es sāku strādāt jau 16 gadu vecumā un pat prātā nekad nav nācis kaut ko aizņemties utt. Ir jāiemāca berniem sapratni par naudas vērtību un to lomu.

S Saulīte 16.09.2019

Nu ar Qnet ir tā, Kā tur tiešām skalo smadzenes. Biju uz divām "pārrunām" ar dažādiem cilvēkiem, runā vārds vārdā vienu un to pašu. Bet nu biju gudra un atteicos. Un paldies Dievam. Biju pat TV sižetā, kas stāstīja un brīdināja par viņiem. Bet darīt te ne k o nevar, jo viņam pašam ir jāsaprot kā viss tas ir vieni lieli meli un ja naudu viņš nekādu nedabūs.

Pacco_al 16.09.2019

Kādu vēl publisko prāvu. Staļina laiki jau sen ir aiz kalniem un nav ko tev nostaļģēt. Pēc "darba ļaužu pieprasījuma" vienu vairs pie sienas neliek - brīvais tirgus, neatkarība, izvēles brīvība utt. Visas vērtības, kur kurām tik dedzīgi iestajāties. Lūdzu parakstieties par saņemšanu.
Es arī izaudzināju dēlu un viss tika izrunāts, izskaidrots un atrunāts - bet ja ir tādi, kam vajag tikai grābt, jo tikai tagad, tikai šo 2 minūšu laikā šīs īpašai piedāvājums darbojas, tad tā ir laba atmaksa par velmi ātri un bez pūlēm nopelnīt, kaut ko ieraut utt. Lūk arī rezultāts. Un nav nevienu ko vainot. Var būt nākamreiz būs mācība.
Es arī vienreiz pieļāvu kļūdu. Negalvoju draugam 500.- latus, pēc tam dabūju viņa vietā samaksāt. Nevienu nevainoju, toties atziņas un mācība visam atlikušajam mūžam.

G [email protected] 17.09.2019

Un tu koltapolta būsi tā visszine, kura mācīs kā bērnus audzināt?! Ko tu zini par šo ģimeni, lai spriestu spriešanas dēļ?!
Tev jau teicu, pienāks arī tavs laiks, kad savus audzināsi! Neticu, ka netiek mācīts un audzināts. Neskrien mācīt, tikai tpc ka gribi te sevi izrādīt, jaunuves veidolā, ar savām prāta paliekām! Nekorekti un dumji vecāki šeit šķiet, ka noteikti neatradīsies!

G [email protected] 17.09.2019

Un tā tikai 2 komentāri ir korekti, bet citiem nav viedokļa, kā tikai riešanās un pārmetumi, kā jau latvietim tas piedien!
Tā vismaz sevi izrādīt!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes