www.sudzibas.lv Qfer SIA Serviss iet uz grunti

Qfer SIA - Serviss iet uz grunti

Nesaprotu kas pie mums noticis, bet esat palikuši par kārtīgu kretīnu kantori.
Nemākat lasīt, esat nepunktuāli, un jūsu kurjeri nejēdz atrast adreses.
Pasūtīju ēdienu no kebab factory, kas ir 10-15 minūšu braucienā no manis ar riteni.
Pieminēju pirms pasūtīju ka vēlos lai frī neliktu kopā ar gaļu. (parasti viņi visu liek kopā, gaļa, frī un salāti)
pirmkārt jāgaida 30 minūtes lai restorāns vispār apstiprina pasūtījumu,
otkārt, kurjers zvana un saka ka ir lejā lai es nākot pakaļ, nonācu lejā, neviena nav, pat mēģināju skaļi sasaukt"kjūfer, kjūfer", domāju ir aiz stūra, nepalīdzēja.
Uzgāju augšā, uzzvanīju atpakaļ, joprojām saka ka esot lejā, nogaju, protams nebija, puika vispār stāvēja kaut kur citur un pļāpāja pa telefonu, vēl atļāvās teikt "sorry, es pa telefonu runāju"
treškārt, atsaucoties uz pirmkārt, gaļa ar frī bija kopā, un atsevišķi ielikti bija salāti (?)
es saprotu var būt idiots, bet lasīt nemācēt?
Ceturtkārt, ēdiens ir auksts un neēdams. Esmu pieprasījis lai jūs savācat šo miskasti un atdodat man naudu, bet arī uz to jūs vel neesat atbildējuši, kretīni.

Z Zaniiiite 11.05.2019
Klientu maldināšana.

Klientu maldināšana. Internetā ir rakstīts, ka šī iestāde strādā līdz 23:00, taču jau 22:30 bija ciet. Ja uzņēmumiem ir izmaiņas ar darba laikiem, tad šī informācija ir jāsniedz potenciālajiem klientiem. Šādā veidā uzņēmumi zaudē klientus.

Pegija 17.11.2019

Vai tad Rīgā Kebab Faktory piegādes neveic WOLT?