www.sudzibas.lv Q-STATS Dvieļu žavetājs pēc uzstādišanas sāka tecēt

Q-STATS - Dvieļu žavetājs pēc uzstādišanas sāka tecēt

Gribu paastit par krapsanu. Nopirku Depo veikala dvelu zavetaju q-stats firmas, latvijas razojums. 2 nedelas pec uzstadisanas tas saka tecet. Sakuma pa metinasanas suvam, pec tam ari trubas pa vidu, kad uzrakstiju sudzibu veikala, man veikala advokats uzrakstija ka esmu pati vainiga. Piemineja stravu un udens sistemas, it ka izejot no instrukcijas, bet instrukcija nekas tads nav teikts. Sazinajos ar razotaju, vins atnaca-ari pateica, ka es esmu vainiga-it ka nepareizi uzstadiju. Es atradu specialistu, vins pateica ka nekas no ta teikta nevaretu izsaukt dvela zavetaja boja eju pec 2 nedelam.cita veikala man teica ka loti daudz cilveku pec depo nak pirkt dvelu zavetajus.un ka q-stats dvelu zavetaji vienkarsi neder, jo metals ir uz pusi planots, neka ir paredzets dvelu zavetajiem.tagad man vai japasuta dvelu zavetaju pec noteiktiem izmeriem vai jamaina dazas flizes.un tas ir dazas meneses pec darga remonta
1-nekad neieperkaties depo-ja dabusit brake-jus tur nekad muza nepieradisiet.
2-neperkat Q-STATS produkciju
3-ja jums ari ir pretenzijas-ludzu uzrakstiet uz dzavetajs @inbox.lv varbut kopa varesim piespiest veikalu atzit savu vainu un atdot naudu. man veikala darbinieks pateica, ka nekad tadi gadijumi nav bija-es kaut-ka neticu.

I

L Lity 15.11.2009

Tev vajadzēja atgriest preci, tev ir tādas tiesības 14 dienu laikā. Man liekas, ka šitādām lietām ir garantija.
Mēs ar nopirkām dvieļu žāvētāju, tas sāka tecēt pie apakšējā savienojuma, par laimi, tētis mācēja sataisīt. Bet es nebiju mierā par to un meklējot info uzgāju mājas lapu (www.pateretajiem.lv), kur izlasīju, ka reāli, mēs varējām pieprasīt garantiju.