www.sudzibas.lv PZA Automazgātuve

PZA - Automazgātuve

PZA man būs pēdējā vieta uz planētas kur dzīt mašīnu mazgāt, vai remontēt.
Stāsts tāds: Aizdzinu auto uz ķīmisko tīrīšanu, aizdzinu pirmdien, teica ka rindā viena mašīna priekšā, es labi neko, vaicāju kad varētu būt gatava? Solīja otrdien vakarā, bet teica labāk uz trešdinas pusdienas laiku kamēr beņķi izžūs. Labi piekritu.
Gāja dienas. man mašīnu trešdien nevajadzēja, pienāca ceturtdiena, piektdiena no PZA vēl nebija neviena zvana, par cik mašīnu ļoti vajadzēja zvanu šiem pats, neviens neceļ klausuli. labi aizbrauci līdz viņu kantorai , skatos mašīna stāv ļoti līdzīgā pozā gādā atstāju pirmdien, labi nodomāju sagadīšanās noparkoja tāpat ka bija stāvējusi, pieeju pie mašīnas skatos autiņš vēl netīrāks nekā atstāju pirmdien, jo pa nēdēļu stāvot no asvalta putekļiem kārtīgi noputējis. Aizgāju uz moiku izlamāju tos bezatbildīgos pusaudzus kas tur strādā, administratore īpaši pārsteikta nebija ka mašīna nav tīrīta, pat neatvainojās par tādu cūcību, labi izrunājām- devu viņiem otru iespēju. Bija piektdienas rīts, teicu labi tīriet salonu būšu pirmdien pakaļ, solīja ka piektdien iesāks - sestdien pabeiks un kā reiz svētdien nostāvēs salons izžūs pirmdien varēšu savākt.
Pirmdienas rīts- braucu pēc savas mašīnas, kurai jāspīd un jālaistās kā dimanta gabalam. Bet pirms braucu domāju labāk jāuzzvana mazums kārtējo reizi kautkas nogāja greizi tiem antiņiem. Zvanu- jā jūsu mašīna ir iztīrīta viss kārtībā varat braukt pakaļ , priecīgs nu ta beidzot. Braucu uz PZA, iebraucu PZA teritorijā skatos jā autiņš stāv citā vitā, tad viss kārtībā būs beidzot nomazgāti nedēļu vecie putekļi, Eju pie operātores pēc atslēgām, paņemu atslēgas dodos pie auto, atveru auto un kā jūs domājiet ko es ieraugu, SALONS NAV Tīrīts!!!!!!!!!!!! Nodomāju nu idioti nu idioti.......... LABA AUTO MAZGĀTUVE iesaku iegrnaudu neņem.