Pūteļkrogs - Ēdiens jāgaida > 1h

Bijām pa brīvdienām uz Tērvetes dabas parku, atceļā nolēmām ieturēties pamanītajā Pūteļkrogā. Pasūtījām divus otros un vienus salātus. Kopā bija kādi 14 apmeklētāji pirms mums.
Ģimenīte pie blakus galdiņa dabūja savu šašlika un pankūku porciju pēc tam, kad jau otro reizi bija noskanējusi dziesma par Kaupēnu. Viņi teica, ka tā jau esot trešā reize. Kad šo dziesmu trešo reizi izdzirdējām mēs, tad sapratām, ka drīz varētu lielās mocības beigties. Kad sākumā prasījām, cik ilgi jāgaida, oficiante teicās, ka varētu būt ilgi - pusstunda vai pat 40 minūtes. Taču mēs rēķinājām, ka savas porcijas dabūjām pēc 1-1.5h gaidīšanas. Pie tam ēdienus mums atnesa pāris minūtes ātrāk kā galda piederumus. Pa 10 minūtēm savus otros bijām aprijuši, taču mūsu 3 ēdājam salāti joprojām tika gatavoti. Bijām jau tik dusmīgi, ka nolēmām iztikt bez.
Vienīgais labums - ēdieni bija diezgan garšīgi un par rīdziniekiem pieņemamām cenām

R Rita 01.06.2009

Labdien,
Par "Pūleļkrogu"::: droši vien Agnese ir apmeklējusi šo krodziņu brīdī kad vel ir strādājis Ulda kungs. Kādu laiku atpakaļ īpašnieki tika spesti pieņemt lēmumu pārtraukt darba attiecības ar šo darbinieku objektīvu iemeslu dēļ. Kopš tā brīža mēs esam pamanījuši, pavisam savadāk. Un gribam braukt, iet uz pirti, pēc atslābināties, jo ir kur.

Z Zihmanis 20.07.2010

Esmu lloti nepatiikami paarsteigts par sho Jelgavas rajona nomales krodzinna apkalpojosho personaala dallu.Nesaprotu arii to kaa oficiante kura jau ir peklaajiigaa vecumaa var apkalpot klientus pamatiigaa alkahola reibumaa(paalii).Pretiigi ir arii tas, ka kalpones(oficiantes)uzspeeleetaa pieklaajiiba ir tik maaksliiga un caurspiidiiga, ka pat veemiens naak, bet augstpraatiigaa iztureeshanaas pret cieminniem ir taada, kas liidzinaas Bekingemas pils aristokraatjai.Vareetu padomaat ka tev ir dariishana ar psihiatriskas slimniicas pacientu.
Arii abeedina atieksme kaada tiek veidota pret aarzemniekiem.Ja nemaldos cieminni no Niiderlandes paluudza savai kempinga mashiinai elktriibu, kas starpcitu visaa Eiropaa ir parasta prakse, bet shiis ofciantes atieksme bija apbriinojama.Pilnaa riiklee bllaudama no virtuves sarunaa ar pavaariem, augstpraatigi iztirzaajot tematu par elektriibu teica:""Vabshe abnagllelli, jesho ellektrichestvo paprasilli!""(vispaar nekaunnas veel elektriibu paprasiija)Nesaprotu sho atieksmi pret cieminniem.Itkaa tas buutu dariits par velti !
Viennoziimiigi es un manu draugu pulks sho Puutellkrogu vairs napmeklees liidz mirklim kameer saimneki nenomaniis sho psihiatriskaas slimniicas pacienti (oficianti)."loti zems liimenis.

J Jolanta 07.09.2010

Varu teikt tikai to labāko- ēdiens garšīgs un par pieņemu cenu, apkalpojošais personāls super, pat pastāstīja dažādus vēstures faktus par ēku, arī ēdiens nebija ļoti ilgi jāgaida. Biju tur gan tikai vienu reizi, bet biju pat sajūsmā, domāju braukt vēl :)

G Guna 25.08.2011

uz Pūtēļkrogu ar vīru braucam ieturēt maltīti visai regulāri. Jaukāku vietu un apkalpojošo personālu reti kur vēl varētu pameklēt. Kundze, par kuru iepriekš rakstija, ir vispār laipnības kalngals. un grūti iedomāties, ka viņa jebkad varētu apkalpot dzērumā. kopumā man šī vieta ļoti patīk. Kad vīrs uzaicina romantiskās vakariņās, mēs nebraucam nekur citur (lai gan izvēle ir), bet gan uz Pūtēļkrogu, un šo paradumu netaisamies mainīt. mums tur ļoti patīk un ir sajūta, ka mūs vienmēr tur gaida. un sūdzības autoram varu ieteikt Makdonaldu- tur viss būs ātri, atbilstoši Jūsu vēlmēm!

V Varbūt 25.08.2011

Varbūt Pļūteļkrogs?

I Inga un Aldis 11.01.2013

Paldies Pūteļkroga saimniecītei, kas laipni, ātri un garšīgi mūs pabaroja! Atmosfēra ļoti mājīga un jauka! Mums patika divi draudzīgie sunīši, kas sagaidīja! Noteikti arī mums ar vīru šī būs vieta romantiskām vakariņām! Inga un Aldis

O opsii 02.11.2014

Šodien biju iebraucis; novietoju automašīnu stāvvietā, mašīnā pārģērbos, lai izbrauktu velo treniņu un pēc tam paēstu pusdienas. Bet iznāca blondīne un man paziņoja, ka šī ir privāta teritorija:)) Viss, skaidrs, klienti nav vajadzīgi. Līdz ar to visus draudzīgi aicinu neapmeklēt šo ēstuvi.