www.sudzibas.lv Purmaļi Daudz nejauku piedzīvojumu saistās ar šo vietu

Purmaļi - Daudz nejauku piedzīvojumu saistās ar šo vietu

Organizējot kāzas atradu fantastiski skaistu viesu māju, Valmieras rajona, Kauguru pagasta- Purmaļos. To rezervēju piecus mēnešus pirms, lielā pasākuma, uz 3 dienām. Nāca laiks tuvāk, satikos ar viesu mājas saimnieku un iemaksāju drošības nudiņu un vienojos par pārējo summu, kuru saimnieks vēlējās saņemt dienu pirms kāzām. Pats īpašnieks arī piedāvāja savu māsu-pavārīti Svetu, kura vienmēr fantastiski klājot galdus un strādā vietējā skolas virtuvē .Pati Sveta cilvēks uz goda, visu prot un vienmēr esot bagātīgi servēti galdi, tā nu mēs izlēmām neko citu nemeklēt, noalgojām šo pavārīti. Samaksājām naudiņu mēnesi pirms, jo produkti jāpasūta.Līgumi protams nekādi nebija, jo pirts saimnieks lāga cilvēks, pagasta policist. Problēmas sākās piecas dienas pirms kāzām, gribēju samaksāt visu pārējo naudu par pirtiņu, bet pirts saimnieks A.Melnbārdis, esot saņēmis kādu izdevīgāku piedāvājumu un vairs pirti nedošot mums, jo no tiem otriem svinētājiem dabūšot lielāku naudu. Tā nu mēs skaidrojāmies, ko lai iesāk 5 dienas pirms kāzām, zaudējot viesu māju, pirmo iemaksu viņš varot atdot un 10ls vēl pa virsu dāsni varot uzmest:) Tikai problēma tāda, ka saimniece nav ar mieru naudu atdot, jo esot jau iztērēta un gan jau vis nokārtošoties. Lieki piebilst, ka nav vairs nekādu vēlēšanos pie šiem ļaudīm svinēt savu lielo dienu. Sākām meklēt izmisumā citu viesu māju, taču nu jau mūs meklēja no Purmaļiem, solot, ka vis būšot labi un ka lietas pārņemšot vedekla, saimnieks mīlot iedzert grādīgos un tad šādi kārtot biznesu, cilvēku šantažējot ar citiem viesiem. Nu nekas mums neatlika, kā izmantot šos viesmīlīgos pakalpojumus, jo galdiem naudas jau vairs nebija un kāzas atcelt negribējās. Visam nu ar to bija jābeidzas, bet nē, tikai sākās. Galdi bija smieklīgi nabadzīgi, bija kauns tur sēdēt, nesanāca katram pat viens kartupelis, bija 1 salāti-krabju ar cietiem peldošiem rīsiem, nebija laikam pavāru labā diena. Visi smīkņājot imitējām mielošanos, un žigli gājām no galdiem nost.Viesmīle ļoti nelaipna, jo neesot pieredze-Svetas vedekliņa.Labi, ka pārējās dienas paši taisījām galdus .Saimnieks arī ieradās kā viesis un gribēja kopā iedzert un nelabprāt gāja prom, kad tika atsaukta sieva ar māsu, lai aizvāc k-gu! Vieta skaista, bet tik daudz nejauku piedzīvojumu saistās ar šo viesu māju.

D duksis 23.03.2009

Nu vaita bija zelll kada grakisa saimniekam:)

L laimiņa 15.05.2009

Arī es šeit svinēju kāzas. Tik nelaimīga kā Tu, Sanitiņ, viss nebiju, bet dīvains atgadījums bija arī manās svinībās. Varu viennozīmīgi piekrist, ka vieta pasakaina. Bet ģimenē, šķiet visi vienādi. Naudas lietas tika kārtotas caur vedekliņu. (laikam jau pēc jūsu bēdīgās pieredzes saimniekam neviens šīs lietas neuztic). Tur viss kārtībā- viss kā norunāts. Bet vedekla Zanīte, kurai uzticēts pirts lietas kārtot, laikam gan par daudz savā saimnieces lomā iejutās. Izpalīdzīga un jauka. Sarunājām, ka Zanīte mums palīdzēs, bet palīdzība ievilkās garumā un Zane ne kāju nespēra prom no mums. Iejutās viesu lomā, tā teikt. Dīvainākais ir tas, ka viņai mazais dēlēns arī bija. KAUT KUR, uzticēts kādam auklēšanā. Diez vai pati māmiņa zināja, ar ko bērns nodarbojās.
tā pagāja nakts, Zanīte kā citi- nelielā reibuma pakāpē.pļāpā un pļāpā un mājās neiet. ar savu klātbūtni aplaimoja arī mājas saimniece Ausma, ar pavārēm atnākusi patenkot. beigās jau viss labi, mēs izballējāmies, saimniekiem tika i padzert, i pasmiet, i ar mielastu uzcienāties! ... Tāds tādu atrod, tā teikt.

H hello 23.03.2010

Zinu šo ģimeni. Kā visi raksta tā arī ir!!!;)))))

S SalvisunKristīne 21.05.2010

Nu es gan atļaušos nepiekrist.
Nepazīstu ģimeni personīgi, bet zinu jau kādu ceturto gadu caur īrēšanām.
Mums ir liela ģimene un regulāri rīkojam ģimenes svētkus jeb tādu kā kopā saiešanu. Nejauši uzgājām ''Purmaļus''.
super! nekādu neveiksmju un līdzīgu gadījumu kā jums nekad nav bijis. un atgriežamies tur gadu no gada. arī viesu mājas viesu grāmatā ir gana daudz labu atsauksmju.
Iesaku pašiem izmeģināt - redzēsiet :)

K katrīne 28.05.2010

nu jā, skumji, ka šādās vietās ļauj rakstus zem tukšiem segvārdiem publicēt.
nez, ko šie cilvēki teiktu, ja aci pret aci būtu jāpasaka kaut kas!
man arī ir labas atmiņas par šo vietu!

A anonims 22.03.2011

Ļoti daudz zinu par šo viesu māju, ēkai un vietai nav ne vainas!Tikai cilvēki kas to vada ir ļoti melnām mugurām.Vienīgā vispozitīvākā tur ir Jausma!