www.sudzibas.lv Purgaiļi ēdināšana un lielas cenas

Purgaiļi - ēdināšana un lielas cenas

STINGRI NEIESAKU ŠEIT RĪKOT SAVAS SVINĪBAS!!!!!!!!Šajā viesu namā īpašniece Vizma ir ļoti liela apkāsēja. Kad tiek izrunātas cenas ēdināšanai ar drošu prātu varēju domāt, ka viss būs kā runāts. Bet beigās saņēmu lielas pretenzijas no visiem saviem viesiem, ka par tādu cenu es varēju savas kāzas svinēt PILĪ!!! Man par ēdināšanu bija jāmaksā 17 lati par personu par parastu galdu, bet nākamajiem visiem viņa prasīja par tādu pašu galdu 15 lati par personu. Un tad vienkārsi runāts bija ka ēdamais būs ļoti daudz un nākamā dienā ēdiens neatkārtosies. Pirmais jau bija tas, ka saldie bija nostāvējušies vasaras laikā par ilgu uz galdiem, jo kad sēdās pie galda viesiem likās, jau ka rīvētās zemenes sākušas rūgt. Tad neadekvāta lieluma salātu bļodoņas bija liktas uz galda, gandrīz mazās kafijas krūzes lielumā, kad tu padod vienam cilvēkam salātus un gaidi, kad tev pados atpakaļ un tu saņem tukšu bļodiņu jo tajā minimālaja bļodiņā varēja būt, ja labi kādas 5 ēdamkarotes salātu. Tad par gaļām, noteikti ka viņas nebija pietiekamā daudzumā sataisītas, jo kad iepriekšējā vakarā ieradāmies uz viesu namu, lai sadekorētu atklājām, ka galds bija saklāts tikai 60 cilvēkiem, kur pirms tam tika precizēts ka būs 65, un pavāres bija teikušas, ka Vizma viņam bija teikusi, ka būs tikai 60 cilvēki. Vēl nerunājot, ka pirms tam kad tika runāts par ēdamkarti, Viesu nama īpašnieces pavāre bija izteikusies par savu priekšnieci, ka lai ātrāk viņai naudu nedod par galdu, kā dienu iepriekš, jo viņai esot tendence iztērēt naudu citās darīšanās un pēc tam nevarot sadabūt galdam visu vajadzīgo, jo pēc tam neesot naudu, kur ņemt. Es protams domāju vai tas tā var būt, neuzklausīju pavārītes ieteikumu un iedevu naudu laicīgi Vizmai plus vēl pēc viņas pavēles bija jābrauc uz būvmateriālu veikalu Depo apmaksāt viņas maksājumu par 601.00 LS, jo savādāk viņa netiekot itkā mājās ar produktiem, kurus viņa sapirka, par naudu, kuru viņa bija prasījusi no mums iepriekšējā dienā 500.00 LS. Mans seciņajums, ka beigās ka galds 65 cilvēkiem bija klāts , ja labi uz tiem 500 latiem, kuru stipri apšauba mani viesi.
Vēl izteikšos, ka uz kāzām neieradās 5 viesi, tas nozīmē, ja būtu vēl viņi ieradušies, tad cilvēkiem vispār nebūtu ko ēst. Un brokastīs vispār neieradās 12 cilvēki, jo bija viesi, kam mājās mazi bērniņi un viņi pēc mičošnas brauca projām, tad parēķinot ka beigās brokastīs ieradās tikai 53 viesi un visiem nepietika, it sevišķi tie kas cēlās vēlāk vispār neko nedabūja, tikai zaļos dārzeņus, kas bija lielām bļodām likti galdā. Vēl brokastīs daži cilvēki iegrābās uz gaļām kurām apakša bijā zaļa, jo tajā šķīvī noteikti bija kaut kas ieljis iepriekšejā vakarā un tādā pašā tika no rita papildināts, kaut gan mums bija atrunāts, ka nākamā dienā bija jābūt pavisam citiem produktiem. Mums bija viesis, kas biaj visu nakti augšā un redzējis, ka šķīvji tika papildināti nevis nesti jauni produkti.
Un tad vēl runājot par produktiem,,,soļanka brokastīs bija galīgi garām, varētu teikt, ka bērēs frikadēlu zupa ir pat biezāka nevis mūsu dienā soļanka. Mēlīšu un Siera salāti bija pārpildīti ar marinētiem gurķiem, un no siera vai gaļas biz maz jūtams. Vēl siļķei kažokā siļķe bija garām skrējusi.
Vēl man likās ļoti neskaisti, kad nākamā dienā bija jāmaksā parpalikušā nauda, kas bija kaut kur 200 lati ar kapeikām, tā vietā ieraudzīju rēķinu par 100 latiem vairāk, es negribēju strīdēties, tāpēc sūtiju lai mans vīrs iet nokārtot. Un man bija taisnība, kā viņa esot teikusi ka pārrēķinajusies par daudz. Man tas liekas ļoti nesmuki, ja es nebūtu iepriekšējā dienā rēķinājusi cik man jādod tad noteikti būtu iedevusi tos 300 latus un būtu apčakarēta vēl vairāk, kā jau viņa bija apčakarējusi jau vispār.
TĀ KĀ SILTI NEIESAKU CILVĒKI JUMS ŅEMT ŠO VIESU NAMU SAVĀM SVINĪBĀM!!!!
ja jums vēl kādi jautājumi, par šo viesu namu droši varat man uzvanīt uz nr. 26945399 varētu pat sarunāt izteikties arī kādam no maniem viesiem, jo neapmierināti bija pārsvarā vairākums, kas vēlējās izteikt savas domas arī Vizmai viesu nama īpašniecei, bet viņa uzskatīja, ka viņai tas nav vajadzīgs. Tāpēc arī rakstu šo sūdzību, jo nedabūjām izrunāt mierīgā ceļā!!

I

C chumus 30.08.2012

Ko tad netaisīji pilī kāzas, ja pēc tam viss ir slikti?
Vai tad tiešām nekā laba nebija? viss tikai bija slikti?

I ilda 30.08.2012

Pilnīgi nepiekrītu šādam rakstam.Cilvēki strādāja no sirds un uz to labāko.Nevajag apgānīt visu savā ceļā.Nevajag domāt, ka pastrādājot ārpus Latvijas un atbraucot svinēt kāzas parādīt savu pārākumu par nabadziņiem, kas te sūri, grūti strādā par kapeikām.Kas tad cienmātei bija tik slikts vai gultiņa spieda sānus, ja tāda negāciju gūzma veļās par cilvēkiem, kas strādāja Jūsu labā?Izēdušies, izgulējušies, pirtī izpērušies, baseinā izpeldējušies utt. un viss slikti...Nu cienmāte, piezemējies, padomā vai nenāks, kas atpakaļ.

V vnk cilvēks 31.08.2012

Izklausās, ka jums visvairāk par visu neapmierināja naudas saistības. Ja tā vēlējāties, varējāt kāzas svinēt savā PILĪ, bet jūs to nevarētu atļauties. Un visos viesu namos summas grozās no 15-17Ls par personu tā, ka nevajag te citiem pūst "pīlītes". Izklausās, ka Jums mājās nav ko darīt, kā ķengāties pa internetu. Vai JUMS cienīta nav kauns par savu kāzu dienu atceraties tikai slikto?
Un par gaļu. Kā Jūs ziniet, ka tas alkohols gaļā ietecēja iepriekšējā vakarā, nevis kādam iedzērušam no rīta?
Kā saka, ja kaut kas neapmierina, tad parasti pasaka uzreiz, nevis to visu pēc mēnešiem rok augšā, tas jau vien liecina, ka Jūs vēlaties nomelnot visus, kas piedalījās Jūsu kāzu veidošanā!!!

G Gerdda 02.09.2012

Man par šo iestādi ir palikušas tikai labākie mana mūža iespaidi, saimniece vienmēr laipna! Iepriekš viss bija izrunāts, kas tiks klāts uz galda un cik tas izmaksās un ja nu gadijuma kautkas neapmierina tad var izvēlēties citu vietu ! Tāpēc uzskatu ka šī ir neatbilstoši patiesībai cilvēka un burvīgas iestādes nomelnošana ! Ja jums tas viss likās par dārgu tad jums vajadzēja vest savus viesus uz lētu kafeinīcu un izmaksāt viņiem kompeksus ! Tipiski latviešu žīdi grib pa lēto dabūt visu un pēc tam vel nomelno nama māti ! Kauns un negods !

I Inga L 23.09.2012

Inese, tu esi viena pretīga mele!Ja tavas kāzas bija tik neizdevušās, iespējams, ka aŗī tava laulības dzīve neizdosies..visticamakāk ka tā arī būs!!!

S saulite1989 01.10.2012

ari es stradaju arzemes.un pilniba nepiekritu, ka arzemes ta nauda nak tik viegli ka to apgalvo Ilda..
arzemes mes stradajam pat 10h!

bet te jau viss ir skaidrs kas so visu raksta, jo raksta nekas nav pieminets par to, ka si sieviete strada arzemes!

cik noprotu to varetu rakstit kads/a kas strada saja viesu nama lai aizstavetu savu viesu nama reputaciju!vina tikai izstasta kada situacija vinai bija japardzivo sava muza visskaistakaja diena-VINAS UN VINA KAZAS!

PIEKRITU SMIKNAI..jo cilveks skaidri ir izteicis savu viedokli par viesu namu!

citeju rakstito : Mans seciņajums, ka beigās ka galds 65 cilvēkiem bija klāts, ja labi uz tiem 500 latiem, kuru stipri apšauba mani viesi!
speju iedomaties cik nepatikami uzklausit viesu viedokli, ka kazas kaut kas nav bijis kartiba!
Jo ari es esmu stradajusi un klajusi kazu galdus un apkalpojusi viesus!